Pošva - zmenšenie pyskov

Príspevok v téme: Pošva - zmenšenie pyskov
10danka10

Ahojjte baby.... mam problem a teda taky, ze uz dost dlho som nezadana, mala som uz pohlavny styk, ale nejako mi z toho siblo a niesom so sebou spokojna tam dole.. moje pysky sa mi absolutne nepacia su take velke.. teda trcia... vobec sa mi to nepaci, jednoducho chcem si to dat zmensit a preto sa vas chcem opytat, ci nahodou jedna z vas tym nepresla,ze vlasne ako to je. Doktorom pisat nechcem ,tak ci nahodou nieste tu nejaka z tych,ktore neboli tam dole so sebou spokojne... velmi ma to trapi,proste hnusne sa nato pozera ked sa spchujem, trci mi to tam... a ked idem na gyndu, nenormlane trapne sa citim... odpiste mi k tejto teme a prosim neodhovarajte ma ze mam s tym zit ,pretoze ja si to dat zmensit pojdem ..:-) vopred VDAKA BABY :-*

Maoam

jezis maria v 18 no neviem ci ti to lekar vobec odobri, nie si stotoznena s vlastnym telom a nemas sa rada, to je vsetko

bude prca, ked sa das zoperovat, budes mat minipysky ohanbia a tvoj dalsi partner bude letiet na take, co troska viac vytrcaju... a ty budes mat jazvy, znizenu citlivost.. no vela stastia

M 25

čítam teraz ostatné tvoje príspevky... sorry, ale musím sa smiať :D vidno, že si neskúsená .. a je uplne normálne, že sa chlapovi nepostaví niekedy, nie sú stroje :D
počkaj ešte na dalšieho sex.partnera .. a uvidíš...

ale robiť niečo kvôli chlapovi..hmm

10danka10

nemam 16 mam 18, peniaze mam stoni to v KE 450e tie mam uz nasetrene :-)) a tak nejake baby uricte boli, mozno sa nejaka ozve

Maoam

to tu nik nevie normalne zhodnotit, lebo to treva vidiet

predtym, nez si lahnes pod skalpel plastickeho chirurga, chod najprv za svojim gynekologom

kludne aj za dvoma alebo troma

10dana10

on mi to nepovedal, ale domyslela som si to sama lebo nieje mozne ze chlapa nevzrusi ked lize babu.... a vlasne mne je jedno keby mi to povedal ze prepac ze nevzrusuje ma tvoja... tak ho odkopnem prec!!!
mne ide o svoju spokojnost, pretoze sa mi tam dole vobec nepaci ,proste odmietam sex pri svetle len preto ze sa hanbim a aj iste polohy aby mi t tam nebolo vidno... cize myslim ze je nad mieru ludske, ze ak niesom spokojna tak pojdem to ,,vylepsit,, a su sice jazvy ale citala som ze baby maju omnoho lepsi pocit s takymi pyskami ako s velkymi... a neviem si predstavit ze ak budem starsia , a budem chciet mat deti a budem rodit...no domyslite si :/ ja sa za seba tam dole proste hanbim,mozno to je chore ale je to tak proste....

Maoam

a ak o tom naozaj seriozne uvazujes, opytaj sa na uprimny nazor svojho gynekologa a (nie hned plastickeho chirurga, ktory chce urobit kseft) a je ti snad jasne, ze kde sa reze, vznikaju jazvy, dana oblast je vysoko citliva a hoci existuju pripady, ked su pysky ohanbia väcsie a mozu sposobovat esteticky problem, najskor ich budes mat len trosilinku vyraznejsie, co na velmi vela muzov posobi pritazlivo

ale ak davas na nazory nadrzanych pubertiakov na pokecoch a nejdes seriozne za lekarom, tak neviem no

to je potom aj iny problem