Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Univerzita Komenskeho - rozvrh

Ajkaaa

Dakujem, este by som chcela vediet, ako zistim, v ktorom kruzku sa vyucuje dany predmet? Pretoze nazov mojho kruzku viem, ale nic dalej sa tam nepise.

elizabeth222

Aha,tak to som zbytocne vypisovala :) no a co sa toho tyka,ked je tam na vyber viac terminov,ze kazdy termin je nejaka ina studijna skupina?ty by si sa mal(a) prihlasit do tej svojej,ale asi sa to potom bude dat dohodnut podla toho aky cas ti bude vyhovovat. a to ze ci raz alebo dvakrat,tak skus mrknut ci je to prednaska a seminar,alebo len prednaska,alebo mozno len cvicenie...a ked sa prihlasis na rozvrh,malo by ti to tam ukazat,ze trebars jeden den je prednaska a iny den seminar.ale mozno je preoblem v niecom inom a vobec nepomaham :)

Ajkaaa

Dakujem za odpoved. Ano, treba to navyberat do AISu, ale nerozumiem viacerym veciam. Napriklad, este neviem, ktoreho ucitela dostaneme,jeden predmet vyucuju viaceri ucitelia (aj 5) a kazdy ucitel ma predmet v iny den. Neviem, kolko hodin do tyzdna ma mat dany predmet. Su tam dvojhodinove, takze staci iba raz do tyzdna absolvovat tento predmet? Vazne som z toho mimo :)

elizabeth222

este som zabudla,ked to dokoncis,tak si na hlavnej stranke aisu daj rozhrh(napravo hore) a ked to otvoris,vypise to ze udaje neboli ziskane.potom treba kliknut na take oko (nie tie dve pri sebe,ale to nad tym)a zobrazi sa to

elizabeth222

Ahoj,aj ja idem studovat na UK,tak predpokladam, ze by to malo fungovat podobne. Ja som si rozvrh vytvorila v AISe,neviem ci ty to tak nemas.kazdopadne si daj stranku moja.uniba.sk,tam sa prihlas do AISu (prihlasovacie udaje su na tom papieri o prijati),a potom si daj na lavo vo vybere _evidencia studia_,potom -administracia studia:studium,zapisne listy...-otvori sa ti nove okno.tam klikni na toho panacika a das -zapis predmetov-.tam v strednom okne s nazvom -predmety zapisneho listu- kliknes na tu prvu ikonku - taky papier s pluskom, a das -pridat predmet zo studijneho planu-.vyberes si predmety,povinne,potom povinne volitelne a pripadne vyberove, a potom na kazdy treba oznacit,kliknut na panacika a dat ze prihlasit na rozvrh.predtym boli modre a po prihlaseni sa zmenia na cierne. Dufam,ze som pomohla a ze je to zrozumitelne

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Univerzita Komenskeho - rozvrh - Fórum - ZDRAVIE.sk