Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zápcha zo železa..

Príspevok v téme: Zápcha zo železa..
avril299

zdravím, mesiac beriem železo vo forme tabletiek a už vyše týždňa mám zápchu, dozvedela som sa, že to môže (a pravdepodobne aj je) zo železa, tak stačí, že ho vysadím a mám len počkať? alebo mám vyskúšať nejaké preháňadlo?
slivky, pohár vlažnej vody na lačno ani šálka kávy nezaberajú a mám pocit plnosti :/

napad

mavala som anemiu a pred par rokmi som sa liecila u albertovej. vtedy mi odporucila nejaky pripravok so zelezom, ale nespominam si na jeho nazov. urcite z neho nie je zapcha. len uz fakt netusim ako sa to volalo. ale ak potrebujes zelezo, mozes jej napisat na jej osobny mail, spytaj sa na pripravok so zelezom z ktoreho nie je zapcha a ona ti urcite odpise. mam s nou velmi dobru skusenost a viem, ze ludom radi aj takto - aj ked k nej nechodia ako pacienti. podla mna staci si dat do googlu meno luba albertova a tam sa ti ukaze aj jej sukromny mail. toto vidim ako najschodnejsiu cestu, lebo rada od odbornika je vzdy najlepsia. v lekarni ti poradia mozno vsetko mozne len aby predali.

RNG

Zelezo vo forme kyslicnikov, siranov a podobne spsobuje rozne problemy a absorbuje sa mizerne.
Doplnky zeleza vo forme proteinovych/biel;kovinnych chelatov, ako napr glycinat alebo bis-glycinat zeleza staci brat v ovela mensich davkach, zabuduje sa vyborne najma s pridavkom potrebnej medi a vitaminov B-6, B-9 a najma B-12. Pre istotu ho ber s 1 gramom spiruliny.
Vela tychto je pod menom EASY IRON, co je povodne pre zelezny doplnok , ktory nie tazky na zaludok a traviaci trakt.

Alex876

Určite to je zo železa, aj mne to lekárnička hovorila ked som si ho vyberala. Odporučila mi brať polovičnú dávku napríklad miesto jednej celej tabletky užívať polku. Skús sa spýtať v lekárni tam ti odbornejšie poradia.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zápcha zo železa.. - Fórum - ZDRAVIE.sk