Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemá rád moju rodinu

Príspevok v téme: Nemá rád moju rodinu
saharina

Ahojte,

Môj problém je jasný. Nemá rád moju rodinu, bývame u jeho rodičov máme svoje poschodie a tvrdil, že som tam doma... Ale nemôžem, si zavolať ani brata na návštevu, aby sme o tom týždeň nediskutovali. Pretože to je pre neho nevychované decko. Keď ideme mojej mame na návštevu, čo je dosť málo, komentáre má ešte týždeň. K mojej babke ho už asi nedostanem, lebo je u nej pre neho špinavo... Lebo babinka má rakovinu, a neupratuje každý deň. Uráža ma to, na každého člena mojej rodiny má nepekné pripomienky, a hovoriť sa o tom nedá, pretože jeho výhovorka je, že ani ja nemám rada jeho rodinu, čo je hlúposť, ale nedá sa to vyhovoriť. Kedže s nimi žijem, tak tých negatív na sebe vzájomne s jeho rodinou nájdeme viac. On tých mojich ani nepozná poriadne, a mám pocit, že ich súdi. Zmení sa to? Ako môžem žiť s niekým, kto nemá rád moju rodinu. Milujem ho, ale veľmi mi to ubližuje... Je to nefér, pre mňa je jeho rodina ako moja... Pre neho je moja rodina hŕstka cudzích ľudí :(

Saharina 25

soffa

presne tak,ak si nevazi tvoju rodinu nevazi si ani teba.ako moze nadavat na tvoju rodinu???a este pred tebou,ked vie ze ta to zranuje??ty ho tak nechas???zacni prekne krasne kydat aj ty na jeho mozno sa uvedomi;-))ale teraz vazne>>>poziadaj ho aby respektoval ako teba tak aj rodinu,povedz mu ze tvoja mama je uzastna lebo vychovala taku uzastnu priatelku ktoru ma""""ak nie kopni ho vies kam.nestoji ti za to..bude ta to trapit vzdy,a to za to nestoji..

xxy

saharina, je to velmi zovseobecnene, nevieme, preco ich nema rad. ale pravdepodobne sa to nezmeni, asi si mysli, ze je nieco viac ako oni. a obojstranne kydanie na rodiny moze vyustit tak akurat do rozchodu.

trapeni

je mi to veľmi ľúto, máme i my veľké problémy.

Sú ineho rázu, že vlastná sestra oklamala nás o rod. dom, ktorý si chce celý prisvojit. Nemá ani trocha citu, vidina jej je bohatstvo, peniaze, zlato atď.

Uráža nás, (sme brat a sestra) sme starý aj chorý, sestra má už oči vyplácané prestáva vidieť. Už má aj kupca. Chce mať vynikajúci poriadok, ani prášok nesmie byť. Je to peklo na zemi. Vestice jej radia robit nepokoj, za nedlho zomrieme. Aj tak jej odpustame. Opust jej Bože, lebo nevie čo činí.

Sejla

neváži si tvoju rodinu - neváži si teba. Ale ešte sa vytrvalo pretvaruje, kým ťa nebude mať istú. Potom ťa začne psychicky týrať, pekne postupne. Uteč od neho!

mimka.

cudujem sa ti ze si to das ja mam podobny problem ale uz sa to mierni.jednoducho si to nedam a na kazdu narazku odpoviem protiutokom na jeho rodinu.podotykam pravdivo.aj kedu nas to nie je az take hrozne.ja si skor myslim ze ta chce od nich izolovat.ktovie ci neziarli

looft

Rodinu si nevyberies,ale partnera ano. Ide na to sikovne, najprv ta bude izolovat, potom sa s rodinou odmlcite a nakoniec zostanes sama. Pozri,ak by ta mal rad, aspon by sa pokusil nieco na tom zmenit. Vysvetli mu jasne ako ti ublizuje a pokial sa nic nezmeni, tak: HO POSLI KADE LAHSIE!

Jenny789

Pozri, ak ste manželia, tak sa nerozvádzaj, ťažko povedať, že čo máš robiť ale možno nebude úplne v poriadku, a na to je len jedno riešenie....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nemá rád moju rodinu - Fórum - ZDRAVIE.sk