Prvý bozk - strach a hanblivosť

šARLOT

No ja mám 13 budem mat 14 a ešte som sa nebozkavala a mouj BRAT KTORý Má TERAZ 10 EROKOV POBOZKAL MIOJU KAMšOKZU PRED CELOU PARTIOU VšETCI čO TO SKúšALI VRAVIA žE JE TO úžASTNY POCIT JA TO DOSILA NEVIEM CHCELA BY SOM TEN BOZK Už SKúSIA 14 ROKOV BUDEME MAT NA ROK AHOPJTE DRžTE PALCE žE SA TO ASPON CEZ PRáZDNIUNY STANE :(

Solila

Ja som boz ešte nemala a mám 12.

Neviem prečo ale už by som to riskla.

Aj vzhľadom nato či by sa to podarilo alebo nie.

Honor

Na to neexistujú žiadne triky ani dobré rady, nechaj to tak. Ono ak už sa to stane, pôjde to same, nechaj sa aj viesť a dostaneš sa do toho ;) Strach mal každý z nás, aj ja...dnes sa už len smejem na tom milom probléme :D

lorinnes

xxy ale ved nechaj ju :) dievča je zvedave, mna to v 13tich (neviem odkial vies kolko ma) tiez zaujimalo a nebozkavala som sa hned vtedy

milli11

Ach, kde su tie casy, ked bol toto, prvy bozk moj najvacsi problem ... A dopadlo to tak, ze to islo akosi prirodzene, akoby som to vedela uz odjakziva. :)

lorinnes

:) to je také milé že to niekto rieši :) kde su tie časy ked som to tiež riešila :) nič sa neboj tak to pojde sama že ani neuveriš to sa ti aj celá mysel zastaví :)

arman

neries... velmi pekna odpoved lionesss...

to je ten problem, ze sa riesi prilis.
Vsade sa pcha mysel, mozog... aj tam, kde nema byt, a veci maju plynut same. A potom ma ten mozog zo vsetkeho strach. Vsetko chce ovladnut, vsetko chce kontrolovat a vsetko chce pochopit... ale tieto veci treba pochopit inak, nez mozgom. :-)