Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dokonala fotka

Príspevok v téme: Dokonala fotka
aurora666

pre sukromne ucely potrebujem vyrobit zobar svojich fotiek, tak aby som vyzerala co najlepsie :) nie som vsak moc fotogenicka, a robit nejake pozy sa hanbim...fotky by mali byt sexi, ale decentne, umelecke, napr. taketo nieco www.activedesktopwallpapers.com alebo www.starpulse.com
a teraz otazka, fotit v interieri, alebo v prirode, ciernobiele alebo farebne, usmev, vazna, alebo sa pokusit o nejaky vyraz? pripadne ine navrhy? :) dakujem

Kia667

ja by som uprednostnila interier. tvar je tam ovela lepsie zachytena ako niekde vonku, kde moze byt aj rusive prostredie a slnecne svetlo nelichoti..
no a ja pred cudzim fotografom tiez nedokazem hadzat pozy, som vzdy strnula :D takze staci najst nejaku jednofarebnu stenu doma(na pozadie), nastavit samospust na fotaku a zatvarit sa :) uprimne, moje amaterske fotky su ovela vydarenejsie, ako ked som sa niekde fotila u prodesionala :DD vtipne

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.