Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Slovenské playmate na súkromných VŠ Práva?

Maoam

flegma, musel mat poradcu, dnes pisal, ze mu to znama kontrolovala este, takze...no nic, chalanisko ma stastie :-) aj na ludi okolo seba

flegma

Maoam - podla mna mas pravdu v tom, ze to nema z vlastnej hlavy, ale niekto mu velmi dobre poradil... ved kde by sa take mlade ucho vyznalo v zakonoch (ktore su fakt na hlavu)a este ich aj tak kraaasne vyuzilo vo svoj prospech

Maoam

depresie

flegma, ale si preber, ze zmaturujes, rok si na VS, mas depresie, nikdy si nerobila, doplatis jeden den a mas ciastocny ID 570e, ten chalan urobi teraz jedno, povie lekarovi o nejaky cas, ze mu je horsie a dostane plny ID dozivotne :DDD

aaaaaaach flegma, to je pecka toto :DDD ale ze je to u vas mozne

Maoam

flegma, len ja dost nechapem, preco si ludia u vas teda nedoplatia odvody z max. vym. zakladu, aby mali tiez vyssie dochodky, ti co maju teda velmi nizke, to by bolo logicke nie? niekto v tej teme pisal, ze tri roky dozadu by im doplatili dochodok potom po prepocitani na novu sumu,a le to SP asi cochvila skrachuje, ked to ludia vo velkom zacnu robit, ak citali tu temu :DDD

Maoam

flegma, no presne, jemu idu za polroka doplatit 3700e :DDDD, uz ich ma dnes na ucte :DD, si predstav ze checknes stav konta a tam za noc + 3700e :DDD

Maoam

flegma, ha ze rady na SP :DD, ale tak to je taka pecka, ja som normalne nad tym premyslala, ten fagan to je neuveritelne jake mal stastie

Maoam

flegma, tak vies, niekto sa narodi pod stastnou hviezdou :DD

inak som citala dnes vramci pauzy par info na SP a ked mas vek ze do 26 ci kolko, tak ti staci mat zaplatene odvody dva roky :DD, v DE som kukala ze musis mat aspon 5 ci 6 rokov pekne zaplatenych ak mas nejakych 25 :DDD

proste u vas dostat ID, staci doplatit daky den alebo par dni z max. vym. zakladu a mas sa super a hned na par rokov vam to daju, kks :DDD

to tu ludom daju na rok, dva, same kontroly a to su uz polomrtvi ludia s dg. ako rakovina apod.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Slovenské playmate na súkromných VŠ Práva? - Fórum - ZDRAVIE.sk