Slovenské playmate na súkromných VŠ Práva?

Maoam

flegma, predpokladam, ze to tu citalo hodne mladych studentov do 25r., ktori maju mierne depky a pod a myslim, ze viem, kam budu viest ich kroky :DD

je to nehorazne ale tak co uz, to je SVK toto :DD

flegma

joj, Maoam, ani nehovor, ja uz radsej nechcem na to ani mysliet, lebo by ma porazilo :) a to bude mat zrejme az do konca aktivneho veku, ako som pochopila... normalne ma dnes ani robota nebavila :D

Maoam

este k tym VS, vies co, napriek tomu, ake jednoduche je na niektorych slovenskych VS dostat diplom, by som sa na mieste tych mladych rozhodla pre studium v zahranici

Maoam

flegma, ja chcem tiez plny ID 1200e ako ten chalan kks, ja to asi nerozchodim :DDD, ja nad tym uz dva dni uvazujem, ze co sa to tam stalo, ten musel mat bohoveho poradcu a sakramentske stastie k tomu, nema to ani 20r, nikde este nepracoval, studium v pokoji moze individualne dokoncit a mesacne taka suma,tak tomu sa povie zit si :DD

lili99

teeda, tak to už je niečo :-) tiež ma to mierne poburuje, ale žiaľ žijeme v dobe, keď si za peniaze je možné kúpiť priam čokoľvek. tiež poznám jednu dievčinu, čo tam skončila právo, tiež má viacero implantátov, no je taká tupá že až :-)

Maoam

:D a jak sa tym teraz vychvaluje, kade chodi :DD, ona studovala nieco socialneho smeru, neviem ale presne co, ci soc. pracu alebo socialnu pedagogiku externe v Sladkovicove :DD, ale ked o tom rozprava, vyznieva to, ako keby skoncila medicinu na Karlovke