Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zdravý jedálniček, Môže byť?

Príspevok v téme: Zdravý jedálniček, Môže byť?
mnam26

Ahojte =) Chcela by som vás poprosiť aby ste mi povedali svoj názor na moj jedálniček..=) Chcem sa začať zdravšie stravovať..=) aj koli zdraviu aj koli udržaniu hmotnosti..=) Mám 15 rokov 172cm a 50 kg =) Vela športujem každý den som aspoň hodinku na bicykli a vždy prejdem pešo aspoň 2 - 3 km...=) n Kedže som dnes zjedla strašne vela sladkostí =) a chudák moj žaludok je ubolený a utrápený tak aby som ho trochu zabvila škodlivých látok na zajtra som si zostavila takýto jedálniček :
Ranajky : Plátok chleba s cottage cheese a cherry paradajky + bylinkový čaj
Desiata : Jahodový nízkotučný jogurt + 2 plátky celozrnných špaldových chlebíčkov
Obed : v škole máme Karfiolovu polievku s ktorej si určite dám..=) lebo ju milujem ..=)
a Bolonské špagety s tých si dám len kúsok =)
Olovrant : Broskyňa + plátok špaldového celozrnného chlebička
Večera : o 18 :00 plátok chleba s cottage cheese a nejaká zeleninka paradajka alebo paprika
ak by som bola hladná dám si okolo 21:00 nízkotučný biely jogurt lebo pojdem spať asi až okolo 23 : 00 koli učeniu..=)
čo vy na to ? =)

-Odkaz odstraneny-

mnam26

Tak na zajtra chystám..=)

Raňajky: malá žemlička s cottage cheese pažitka + redkovky =)

Desiata:Kedže obed budem mať v škole až o pol 3 tak trošku väčšia desiata- Hruška plátok celozrnného špalového chlebička + Ovocný jogurt =)

Obed: Kurací plátok na šampionoch a ryža

Večera :Brokolicovo karfiolová polievka... Olovrant asi nebude lebo mám o pol tretej obed takže hladná budem najskor o takej šiestej a to je akurát čas na večeru =)

2 Večera : Biely jogurt

mnam26

Dakujem vám ludia..=) ak sa nenahneváte zajtra ked si vytvorím jedálniček na utorok tak ho tu pridám a uvidím čo na to poviete..=) chcem si byť istá že jem všetko správne zdravo a výživne pomáhami to liečiť sa a mám zo seba lepší pocit a ak to zvládnem dodržať aspon také 3 - 4 dni budem na seba hrdá =)

mnam26

Aha jasné..=) zabudla som na počitač moc nechodím a na soc.siete už vobec nje takže takéto veci mi občas vypadnu z hlavy ..=D až sa hambím potom aká som nemoderná ..a nejdem s dobou..=D

mnam26

aysia - Dakujem pekne za rady určite si s toho niečo vezmem ..=) Banán s tvarohom je velmi dobrý a chutný nápad a ten špaldový chlieb to nieje ako chlieb ale ako ten polystyrénový chlebiček..=)

aysia

ovocie poobede nevadi, si chudulinka,a ked vela sportujes, rychle cukry potrebujes. ale chleba aj ked je spaldovy je 4x do dna vela, vymen ho za nieco ine. A ked sem tam zhresis, to vobec nevadi:) Ranajky ok, na desiatu by som skor dala ovocie, obed je v pohode, olovrant napr banan s tvarohom,alebo jogurtom, vecera by bola fajn zelenin,syr, sunka,masko, oliv olej trosickam a hoc aj platok chleba, ked mas pohyb je to ok:) ja ked pridem z treningu niekedy aj o deviatej vecer, sa najem v pohode, tuniak a zelenina, to telo stravi,..ale tak zas strava sportovca by mala byt ina ako nesportovca, to je pravda.

mnam26

Viem že ma neodsudite =) a som vám vdačna za každu radu teraz naozaj velmi potrebujem názory rady pomoc...Verim že sa s toho dostanem len musim mat pravidelnu zdravu vyváženu stravu preto ten jedálniček rozhodla som sa že si budem den vopred vždy robit jedálniček a dodržiavať ho inač to nepojde..=) a musí byť zdravý a chutný a všetky veci čo som zaradila do mojho jedálničkamám rada takže by to nemal byť problem a dakujem vám.=) už dopredu

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zdravý jedálniček, Môže byť? - Fórum - ZDRAVIE.sk