Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lúbim ho ale nepritahuje ma

Príspevok v téme: Lúbim ho ale nepritahuje ma
Martinaaa.K

Ahojte, uz sa vam stalo ze ste niekoho sialene lubili ale nepacil sa vam ? Napr. ja som na ciernovlasych a hnedookych a mam modrookeho blondiaka. Ja si neviem pomoct, uz som sa s nim aj rozisla , lebo si neviem pomoct, fakt mam slabost na tmavovlasych ale stale sa vratim k nemu. Nechcem mu ublizovat, poradte prosim .

ika211

Vazit si niekoho, byt mu vdacny este neznamena lubit ho. V partnerstve je vzajomna pritazlivost a tuzba po partnerovi jedna z najdolezitejsich veci, cize akokolvek si rozumovo zdovodnujes svoju lasku, ak to necitis aj inac, radsej ho nechaj skor, ako ho po cae zacnes z pochopitelnych dovodov podvadzat. Tu nejde ani tak o farbu vlasov a oci, ale o celkove vyzarovanie, co z neho sala a ver tomu, ze aj blondak by sa ti pacil, keby mal pre teba charizmu.

Mirec81

Podľa mna sa len bojíš byť chvíľu sama a preto si sa vždy po rozchode k nemu vrátila.Dnešná mládež je extrémne lenivá,žijúca len na sociálnych sieťach,mimo reality.

milli11

S Leelou suhlasim. A priznavam, davam aj na vzhlad, proste, ked sa mi nepaci, ani si s nim nezacnem. Moze byt pre cely svet skaredy, ale mne sa musi pacit, aby som s nim bola.

Leela333

Výrok "Láska je slepá" platí len v povahových vadách. Skutočne žena ostane skôr s pekným chlapom, čo ju ponižuje, ako s nie takým atraktívnym, ktorému by na nej záležalo. Ale čo sa vzhľadu týka, tento výrok je úplne mimo.

Každému záleží na vzhľade, bez výnimky. Akurát ešte existujú ľudia, čo si to nepriznajú.

lost

Lumine

pochybujem :D

dnes su ludia extremne naorcni, cize vzdy budu chciet viac nez maju, bez ohladu na to, ako vela maju..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lúbim ho ale nepritahuje ma - Fórum - ZDRAVIE.sk