Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zdurene uzliny, bolesti hlavy, hrdla, ucha

Príspevok v téme: Zdurene uzliny, bolesti hlavy, hrdla, ucha
Exeterka

Dobrý deň,
môj problém začal niekedy v júli. V polke mesiaca som mala zapálené hrdlo, navreté uzliny, horúčky, vykašliavanie hlienu.. keďže naša doktorka dlhšiu dobu nepracovala, naordinovala som si ,,samoliečbu´´, doma v posteli som sa potila asi 2 týždne, kým sa mi nepolepšilo. Odvtedy ma však stále pobolieva hlava (akoby mi niekto tlačil zvnútra lebky na oblasť spánkov) a v ľavom uchu mám takú bodavú bolesť. Zmenila som a obvodnú, tá nová mi zobrala krv, moč, výter z hrdla a nosa. Výsledky sú vraj OK. Dnes ráno som sa zobudila s totálne navretým hrdlom, v hlave mi trieska odušu a navše som si našla navretú uzlinu dole, na podbrušku :( Som úplne zúfalá, tá bolesť ma ničí a najhoršie je, že oficiálne som zdravá ako rybka.. Prečo je mi potom tak zle? neviete niekto, čo by to mohlo byť? Ináč, v minulosti som mala viackrát zápal mandlí, dutín, robili mi a punkciu..

RNG

Infekcie v prinosnych dutinach sa daju pomerne ucinne znicit roztokom GSE, 3 x denne kvapkat v leze, s hlavou naklonenou co najciac dozadu, aby sa to dostalo aj do celnych dutin, nielen licnych.Roztok urobis z deci vody a 6 kvapiek az max 12 kvapiek GSE(povodny GSE vyrobok firmy NutriBiotic)
Ak mas mikroby rozlezene po celom tele, potom treba aj pit roztok GSE, denna davka 1 liter vody s 60 kvapkami GSE, pit po malych glgoch kazdu 1/4 hodinu pocas celeho dna.Tj nosis tu flasku zo sebou cely den. Naraz vypite moze znicit nasu crevnu probioticku floru, co samozrejme podstatne znizi imunitu, lebo probiotika nam vyrabaju az 70% vsetkych obrannych latok, krotymi telo disponuje, tj viac nez je samo telo schopne vyprodukovat. Preto ich treba casto nasadzaovat a kazdodenne podporovat dostatkom roznych mikrovlaknin, odporucam brat najmenej 15 gramov zmesi mikrovlaknin denne s litrom vody.

Na odhlienenie(a zaroven odmaskovanie roznych zamaskovanych infekcii a biofilmov) treba brat NAC(N-acetyl cystein, forma aminokyseliny=potravinovy doplnok), 2 x 600 az 1200 mg, zacat z nizssich daviek.
No a samozrejme na mnohe infekcie pomaha aj odhlienujuci protimykozny oreganovy olej, vlastne jeho zlozka carvacrol, davka carvacrolu musi byt 3 x 200 mg, dobry je napr produkt firmy Now Foods, ktory maju 180 mg entericke kapsule so zarucenym obsahom 100 mg carvacrolu v kazdej kapsuli, tj ucinna davka je 3 x 2 kapsule. Su velmi ucinne aj napr na v hlienoch zijuci aspergilus pneumoniae.

kvetinac

S. epidermidis nie je zavazny nalez, je to vlastne sucast beznej flory cloveka a so streptokokom nesuvisi. To vsak neznamena, ze nemoze robit problemy. Na druhej strane ak sa nieco pri kultivacii nenaslo, to este neznamena, ze tam nic nie je. Poziadaj o vysetrenie u ORL odbornika.

Exeterka

no teraz som bola u obvodnej a v karte som si všimla, že v tých posledných výsledkoch mám len pár drobných výkyvov, ale čo ma zarazilo, bol nález staphylococcus epidermidis.. neviem presne, čo tento druh znamená, ale niekedy na jar som mala nález STREPTOCOCCUS PNEUMONIAE.. nijako mi to neliečili, môže to spolu súvisieť? ja sa hlavne bojím, aby to nemalo nejaké trvalé následky ak sa to nebude liečiť =(.. idem ešte na to ORL, snáď budem o čosi múdrejšia..

Magy

zjavne ta viroza samoliecbou neustupila dostatocne a pri prvej prilezitosti je "flashback" spat.
obcas tie atb treba. bohuzial.
ja som takto tiez jeden cas samoliecil zahlienenie a "nadchu", a aj ked to najhorsie ustupilo, tak to zrejme len ustupilo do takeho latentneho stadia, mal som este par mesiacov vracajuce sa bolesti v cele a hlave (presne ako opisujes, taky tlak), pachnuce a neprirodzeno sfarbene hlieny z nosa... pomohlo az nasadenie atb a do dvoch tyzdnov bolo vsetko prec.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zdurene uzliny, bolesti hlavy, hrdla, ucha - Fórum - ZDRAVIE.sk