Interupcia v BA - kam a aka je cena

M 25

nerozmyslala si, že by si založila tému v psychických chorobách ?!? lebo toto, čo stále píšeš, v každej téme o potrate, už podla mna nie je normálne. každej žene vnucuješ len svoj názor na potrat!! to je už choré!!

áno, je to od témy! a uplne! kedže autorka témy je rozhodnutá na ten potrat ísť a pýtala sa konkrétne veci.. kde v tvojom príspevku jej normálne odpovedáš?!

nie každý je zaryty kresťan ako ty a je proti potratom..
každý má svoj život, svoj názor, tak prosím ťa, už tu ten vzduch neotravuj ..

bella12

M 25, nechaj tentokrát posúdenie, či je môj príspevok od témy, na dandelionke. Ak ho bude považovať za obťažujúci, kľudne ho môže dať vymazať a nebudem mať s tým žiadny problém. Prihováram sa jej a nie Tebe.

bella12

dandelionka, nepoznám dôvody, ktoré Ťa tlačia do interupcie, ale jedno by si mala vedieť: rozhoduješ o svojej budúcnosti. Mnohé ženy po potrate zaskočilo niečo, s čím nerátali, o čom netušili a čo sa stalo pre nich väčšou nočnou morou, akou si na začiatku mysleli, že bude pre nich dieťa, ak by si ho ponechali - postabortívna trauma. Interupcia je veľkým zásahom do psychiky ženy, a preto by mala byť informovaná o psychických následkoch potratu, o čom sa však veľa nehovorí.

Väčšina žien, ktoré išli na potrat, by naň nešlo, keby malo podporu zo strany otca dieťaťa, rodiny, okolia, keby sa našiel hoci len jeden človek, ktorý by im: hlavu hore, spolu to zvládneme. V tej najťažšej chvíli života sa ocitli osamotené a cítili sa do potratu dotlačené - a potom to trpko ľutovali. Nie je však pravda, že by s dieťaťom nenašli u nikoho podporu, pravdou je že s podstúpeným potratom zažívajú menej podpory a pochopenia. Skutočnosť je taká, že ak sa žena nevie s potratom vyrovnať, u okolia veľa pochopenia nenájde, veď má, čo chcela. S dieťaťom v náručí hoci aj v biednych podmienkach by ľahšie našla niekoho, kto by s ňou súcitil, poľutoval ju, povzbudil ...

Možno Tvoja situácia nie je taká neriešiteľná. Ak nie si stopercentne rozhodnutá pre potrat, skús sa pozrieť na stránku alexisporadna. Je to zadarmo a anonymné.

M 25

ja som ho len označila .. bolo na adminoch, či ho vymažú, či nie ...
ale tiež pochopili, že tvoj príspevok sem nepatril, bol totálne od témy a také veci sú tu predsa nie dovolené ...

kedy to konečne aj ty pochopíš??

bella12

M 25, dala si môj príspevok vymazať? Neviem, ako ten link porušil pravidlá fóra. Prečo ma z neho vyháňaš? Si zakladateľka témy alebo admin?

lionesssssss

tak či tak musíš ísť najskôr k ošetrujúcemu gynekologóvi
ten ťa už pošle na konnkrétne miesto

každopádne, dobre si to premysli, či toto je to, po čom tvoje srdce piští