Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strojček na zuboch

Príspevok v téme: Strojček na zuboch
Alexii

Čaute.Nosila som fixny strojček na zuboch pol roka.Niektorí nosia aj 2 roky ale mne ho dali dole už po pol roku (konkrétne dnes) preto, lebo sa mi rýchlo vyrovnali zuby..Teda ja som ich nikdy nemala veľmi krivé ale chcela som mať úplne rovné čiže som si dala ten strojček. No to je jedno ale dnes mi dala zubárka tú plastovu dláhu alebo ako to nazvať.Mám to prvé tri mesiace nosiť aj cez deň aj v noci.No akurát sa mi zdá, že ked to mám tak šušlem.A dosť mi to vadí, kedže som nikdy takýto problem nemala!Máte niekto skúsenosti? Zvyknem si a prestanem šušlať alebo to tak bude do vtedy, do kým ho už nebudem musieť nosiť?

odpovedam

to, co si dostala (latentna platna) je v podstate strojcek na noc. Vobec ho napr. do skoly nosit nemusis, nos ho doma. A zaroven vobec nemusis vela rozpravat, nos ho napr. vtedy, ked sa ucis, pozeras tv, kupes sa a pod. ;-)

peťko454

Ja som to mal tiež.Tiež som troška šušlal.Nosil som ti okolo 3 mesiacov.Denne len 2 hodiny.Lebo potom ma boleli s toho dasná.A po tých 3 mesiacov som to už nedal na zuby kedže mi to bolo malé.A mám aj retarner už pol roka.To mi vravela že to tam môže ostať aj dlhšie aby sa mi zuby nevrátili naspäť :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strojček na zuboch - Fórum - ZDRAVIE.sk