Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemčina - sloh

pan d.

Uz som si dal asi tri inzeraty. Najprv sa musia otestovat a az potom nech ma kontaktuju, tak to mam v inzerate. Trva pojebane dlho, kym clovek presvedci Nemca, aby si nieco kupil. Ale blizsie informacie neposkytujem. Obchodne tajomstvo:D

mate59

to neviem ako dlho to trvá,ale ja som si dával inzeráty čo sa dalo zadarmo po obchdných domoch, neviem, či to je ešte dnes možné,ale to bolo najefektívnejšie a potom cez Slovenské pohľady - časopis pre Slovákov žijúcich v Rakúsku,vydáva ho Rakúsky spolok Slovákov.Záleží aj čo inzeruješ.

pan d.

Ja uz mam Dr., dakujem tituly dalsie mi netreba:D
Matej, vies kolko trva zadanie inzeratu na nemeckom portali? Vsak to je na nervy. A potom mi napisu svoje "pozitivne" ohlasy. Uz nejaku tu skusenost mam:) ale aj tak, platia lepsie.

mate59

no palce ti držím, nech sa ti len dobre darí.To je jedno, či budeš tu či tam, pre jej famíliu budeš Eiwanderer so wie so.Ale na nem. trhy sa len ťažko preniká, to mi ver.

pan d.

A odkial beries, ze sa mienim prestahovat do Rakuska?:D Ona bude byvat so mnou na Slovensku. Uz sa chystam s tym, co robim preniknut poriadne na nemecke trhy, tak mi drzte palce. Zarobim ovela viac ako na Slovensku. Ach, Slovaci chudaci.

mate59

tak prečo si nešiel na FiFUK do Blavy?Možno by si sa naučil tú teóriu lepšie,ale beztak je doležitá prax a aby si do jazyka prenikol.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nemčina - sloh - Fórum - ZDRAVIE.sk