Nemčina - sloh

pan d.

Ja mam Mgr., ale teoriu som takmer zabudol:D Tak na co som to studoval???:D Ked napokon su aj tak najdolezitejsie slovicka. Ja snivam o tom, ze budem mat raz Rakusanku:D, potom budem vediet nemecky totalne tak, ako moja sestra. Ta sa za polroka pri Rakusanovi tak naucila po nemecky, ze ani na vyske by sa tolko nenaucila a este to ma aj sprijemnene sexom:D

pan d.

Mojmu nevlastnemu otcovi pisala babka slohy v nemcine, ale vo Svabachu:D Ked to dal pozriet ucitelovi, tak ten mu zosit otrieskal o hlavu. Len aby ta lady nedostala nakoniec po hlave:D

pan d.

Matej, keby si mal MGR., tak by si vedel viac teorie o jazyku a mal nacitanu nemecku literaturu, nic viac. To je zase potrebne k tomu, aby clovek mohol jazyk kompetentne vyucovat. Ja som po absolvovani VS zistil, ze ovladam jazyk na horsej urovni nez pred nastupom. Studoval som na vychodnom Slovensku. To je sila, co? Potom tu katedru zrusili:DDD

pan d.

A ja som si myslel, ze je to sloh, ale obdivujem ta, ze si jej to poslal, mne by sa nechcelo spekulovat po nemecky.

mate59

Tu máš žiadost o zamestnanie,ale radšej sa nauč nemecky.

lejdy lejdyová
Potočná 3
333 33 Chradimka

S.g. Regierungsrat
Hr.Arnold Riedmayer
Landesschulrat fur Niederosterreich
Wipplingerstrasse 1
A- 2233 Wien

Betrifft : Aufnahme in den Schuldienst.

Ich ersuche um die Aufnahme in den Schuldienst fur das Schuljahr 2012-2013
als Slowakischlehrerin.

Beilage: Dienstvertrag fur das Schuljahr
2011-2012.

Mit freundlichen Grussen lejdy lejdová

Chradimka am 17.9.2012.