Opakujuce sa abscesy

Príspevok v téme: Opakujuce sa abscesy
xirenka1

Chcela by som sa vas opytat na vas nazor.Cca uz asi 4 roky sa mi stale opakuju abscesy v oblasti lona v triesle.Napokon vzdy to skonci chirurgickym zakrokom avsak abscesy sa stale opakuju,navyse tie 4 roky co sa mi to tvory mam nulovu imunitu,stale sa mi toci hlava,je mi na odpadnutie,velke bolesti noh a krizou,zapali a nakoniec aj psychicke problemy s toho vsetkeho,nespavost a nechutenstvo,vobec nechapem ako sa mi to aj po vyrezani a vycisteni moze na dalej vorit avsak nedavno mi neurolog povedal,ze ten absces musim mat aj niekde v tele ale nikdo s tym nic neroby a ja neviem kam s tym mam ist,ci ku koznemu,gynekologovy,na infekcne alebo kde,vie mi niekdo poradit?Alebo mate s tymto niekdo skusenosti?Vopred dakujem za odpoved

llek

Stav imunity nie je definovany tym, ze clovek nevladze, ale urcitymi laboratornymi ukazovatelmi. Nepoznam podrobnosti, neviem co si mala uz povysetrovane, ale trochu mi to pride ako take dohady, ktore ale nie su nicim podlozene (opakujem nevidela som tvoju dokumentaciu, mozno tam je nieco co tebe nepride ako dolezite). Chcelo by to urcity system. Ak boli abscesy- bola z nich asi odobrata vzorka na kultivaciu, ze co tam je za bakteriu, to by mohlo o niecom povedat. Subor laboratornych vysetreni, ktore by tiez nieco mohli povedat, kompletne gynekologicke vysetrenie, ultrazvuk brucha, ta rektoskopia moze byt tiez uzitocna, RTG hrudnika. Vysleky tychto vysetreni mozno nieco ukazu a nasmeruju ako rozmyslat dalej, neverim, ze by nic nepriniesli. Podla kultivacnych zachytov, mozno aj nazor infekcneho lekara.

xirenka1

Mam 23,tou nulovou imunitou myslim ze nic nevladzem,strasne rychlo sa unavim,ten neurolog povedal ze bud mam zapal v tele alebo v tele nejake lozisko,ze su len 3 miesta kde moze byt schovany a to je na hlave,na maternici alebo na plucach,avsak nikam ma s tym neposlal ze vraj si to mam vybehat ci to nieje gynekologickeho povodu atd..no vobec neviem kam s tym mam ist a ake vysetrenie si mam vlastne pytat,ked to poviem obvdnej ta zase krici ze musime riesit jedno po druhom lebo momentalne budem mat rektoskopicke vysetrenie a emg na myastenu gravis,nedavno ma zase liecila na depresiu ale ja som vedela ze to nieje depresia a tak isto aj ona na to prisla ze proste na to ani nevyzeram nakolko som vraj krasna a velice upravena zahlasila doktorka ako fakt super... Islo o to,ze som vlasne behom 2 mesiacou schudla vyse 10 kilo a nevladala som vobec nic,preto usudila ze mam depresiu ale aj tento neurolog mi povedal ze vsetky tieto zdravotne problemi ktore mam sa odvijaju od tych abscesou...neviem uz co mi vlastne je,jedno vsak viem ze zdrava nie som v poslednej dobe mam velke bolesti hlavy a neda sa mi vobec rozmyslat ako keby som mala vymazanu hlavu,bojim sa co to je

llek

Neviem co znamena pojem nulova imunita. Mala si uz nejake komplexnejsie vysetrenie - laboratorne vysetrenia, nejake zobrazovacie vysetrenia, proste ci niekto to co si prekonala nejako zhrnul a ten stav nejako nazval. Neviem kolko mas rokov, ale urcite by bol treba popatrat, co je spustac a pricina. Nie vzdy sa to podari dopatrat, ide o to, ci sa uz nejako systematicky patralo.