Ma 23. Stava sa z neho alkoholik. Milujem ho

Príspevok v téme: Ma 23. Stava sa z neho alkoholik. Milujem ho
jankabalokova

Ahojte.
Chodím s nim 5 rokov.Ked sme spolu začali chodiť, tak sme chodievali na diskoteky a s partiou sme toho stále co to popili.Bola sranda, boli sme puberťaci a vyvádzali sme ako každý. Pil veľa, ale nevadilo mi to, pretože som si myslela že ho to prejde , ked dospeje , tak ako to prešlo mna. Ale mýlila som sa.Sme dospelý ľudia. Vadi mi ze na kazdej akcii alebo na navsteve alebo len tak ked ideme do baru bezdovodne sa opije.
Milujem ho, a planujem si s nim buducnosť. Jednoducho nechcem aby pil, pretože vystraja somariny, nevšima si ma a raz na chate pil 5 dní v kuse,ignoroval ma,hned prvý den sa so mnou rozišiel.No dva dni po chate, ked bol triezvy prisiel sa mi ospravedlnit,ze bol opitý.Ze ma chce .Vravela som mu že mi to vadi, ale stale si najde nejaku vyhovorku typu: ved sme na chate, ved kamarat prisiel z Talianska, ved uz som sa dlho neopil, potrebujem sa vyventilovat, ved oslavujeme....
Myslite si, že mu mám dať na výber bud ja alebo alkohol? Alebo ako mám pomoct sebe, nasmu vztahu, jemu??? ...

jankabalokova

nechcem byť na nikho zla ani na neho.... Mám mu dať na výber? Ja alebo alkohol?

Nechcem aby jeho rodina, jeho kamarati a vsetci ma odsudili že som šialena a že mu zakazujem.Pripadam si potom ako policajt...

Milujem ho , po tej chate mi vravel, že uz pit nebude a ked zacne, ze pojde sa dat liecit. Presiel pol rok.A je to tu zase. Pije, ale ked jemu to nevadi. Nechce to riešit, jemu sa to zda byt normalne ...

pifkojedno

Nedavaj mu na výber, vyberie si alkohol. Ber ho takého aký je - je to ochlasta. Ak máš rozum, tak ho necháš.

jankabalokova

no to, že sa so mnou chcel rozist sa stalo raz a odvovodnil to tým že mal zle obdobie a nebol si istý, ale ano väčšinou sa hneva že mu zakazujem sa odreagovať a zabaviť.
Ale mne by to nevadilo,keby to s alkoholom neprehanal Napr.: ked sedime v krčme vypije najviac alkoholu..., sme na chate, každy popija normalne, on vypije dva krat tolko alkoholu ako ostatni. Partia si na to zvykla, že vraj s nim je potom sranda.Ale oni s ním v jednej domacnosti žiť nebudu.Mne to samozrejme vadi, nikomu inemu nie. A ked mu poviem dost, ešte si narokom prida a opije sa este viac. Vobec ma nepočuva...