Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Implantáty

Príspevok v téme: Implantáty
zuzanka711

Dobrý deň.

Chcem sa informovať kto tu má a aké skúsenosti so silikónmi. Chcela by som vedieť kde ste si ich dávali robiť, koľko vás to stálo, aký je to pocit, a pod.

Bola som na zameraní prs, už som rozhodnutá pre. Ale vždy je vo vnútri nejaký ten strach (čo ak sa mi nepoddajú, čo ak mi nejako poškodia,..) hlavne sa bojím ako to bude po dieťati, po kojení. Má s týmto niekto skúsenosť? Mám strach aj z toho, že ak ich budem mať dlhšiu dobu (15 rokov) tak ich treba meniť..Čo ak na tom nebudem finančne tak, aby som si to mohla dovoliť?

Ďakujem krásne, za Vaše odpovede :)

kasandra

zuzanka711- prečo si založila túto tému? Veď si sa to mohla spýtať v téme silikonové prsia, tam ti baby poradia.
Zbytočne ďalšia otrepaná téma.

zuzanka711

Sejla..jasné že tomu nechápeš, lebo máš prsia, ktoré su pre teba veľké. Ja mam prsia aké mám, a nie som s nimi spokojná a nie kvôli stovke chlapom. Chlapi sa obzerajú tak či tak, priateľa mám jemu to neprekáža, ale ide o môj vnútorný pocit. Cítim sa akoby som nemala vlasy, asi taký pocit to je. Proste toto nepochopí,žena ktorá prsia má. Stretla som sa s vacerími a tie povedia, že toto vobec nelutuju, že to je úplne iný život.

Joo - ano bola som na premeranie, aj na vstupný pohovor, informácie mám, len ma zaujmali skor tie odskúšane referencie spokojných pacientiek. Dakujem pekne :)

Aja02 - dakujem za cítenie :D aspoň že to tak chápeš ako máš ;)

Aja02

Sejla, ten začiatok bol venovaný pre pánov, ktorí prispievali dole a odsudzovali ženy, ktoré podstúpia plastickú operáciu. Ver tomu, že oni sa tiež pozrú za veľkými prsiami...
Ako som už napísala dole. Keď je možnosť pomôcť si, tak nech to ženy s nižším sebavedomím vyskúšajú. Niekto to chce vyskúšať, niekto nie. To rozhodnutie je na každom z nás. ;)

Sejla

Aja02 ja som len vychádzala z tvojho predošlého príspevku, začínajúceho "Ale no, ake pokrytecke reci tu niektori maju. 99% muzov sa pozrie za zenou, ktora ma vacsie/velke prsia...." a z toho tá domnienka, že je to kvôli mužom;) A jasné, som žena a chápem, že niekto sa dá pekne ostrihať, schudne kvôli sebe a už vôbec nechcem byť pokrytec, keďže si dávam aj špirálu na oči a sem tam červeň na líca:D ak si teda myslíš, že toto je porvonatelné s plastickou operáciou. Jasné, to mi hovorí aj moja kamoška, že toto ženy s väčšími prisami nepochopia, ten komplex. OK aj na mne by sa toho dalo čo to pomeniť plastikou, nie som žiadna Angelina Jolie, ale príde mi to hrozne nedôstojné, priveľký zásah do môjho tela by bol, akoby som stratila niečo zo seba, svojej jedinečnosti. Keby to bolo niečo fakt zlé, tak nepoviem, ale prsia? Keď ja som vždy tak obdivovala ženy s malými prsiami a oni si tú krásu takto ničia, nechápem:)

Joo

este dodam ... ludia skor ukazu prstom na druheho ,akoby sa mali pozerat na svoj obraz v zrkadle ,takze je na tebe ,ktore komentare si budes brat k srdiecku ..... ale jasne ,ze i tie negativne maju cosi do seba ;)

Joo

zuzanka ... cena zalezi od velkosti ,tvaru a konzistencie silikonu
absolvovala som operaciu v Novamede BB
s kojenim nemam skusenost no zatial som nepocula o nejakom probleme
pocit je to neskutocne perfektny ... a stale pretrvava ;)
je pravda ,ze po urcitom case je nutna reoperacia no poznam baby co ich maju dlho a zatial nemaju problem
samotna pooperacna doba bola moc bolestiva no ten vysledok je naozaj perfektny
dolezite je sa spravne rozhodnut , pocuvar radu lekara a nenastojit za kazdu cenu na obrovskom obvode ,nakolko ti to moze viac uskodit ako prospiet

-----------------------------------------
treba si uvedomit ,ze nie kazdemu sa to paci a nie kazdy sa bude vyjadrovat pozitivne na tvoju otazocku ohladom silikonu ... asi preto tieto komentare dole (Magy, Magy ty si tomu zase dala ) :))
zuzanka ... akokolvek sa rozhodnes, drzim palce :)

Aja02

Naozaj? No to sú mi novinky. :-D
Ja nechápem, prečo si myslíte, že všetko sa točí len okolo mužov. Mne môže byť šuma fuk, či sa na mňa nejaký muž pozrel alebo nie. Ak by som mala prachy, tak by som si tie silikóny dala spraviť kvôli sebe a svojej spokojnosti, nie kvôli nejakým mužom. Nuž, niekto sa mení kvôli sebe a niekto kvôli okoliu...

xxy

no drviva vacsina zien si silikony urcite nedava kvoli sebe, dava si ich preto, aby boli pre chlapov atraktivne, aby sa za nimi vobec niekto obzrel a aby sa necitili pred partnerom v posteli trapne.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Implantáty - Fórum - ZDRAVIE.sk