Bourjois - Healthy mix

zuzi74

sydney, ale healthy mix nie je urceny ma suchu plet...mne doporucila predavacka make up healthy mix serum na suchu plet

sydney

na bourjois nedam dopustit,ale tento makeup sa im akosi az tak nepodaril - mam suchu plet a robi mi trosku supinky,takze nic moc

veronicka2

ja som ho pouzivala asi 4 roky. a vzdy super. za mna kryl velmi dobre a to som mala vyrazok kopu... krasne farby na vyber vona uzasna. konzistencia tiez. korektor vsak 0 bodov ale make up 100 ja by som odporucila. fakt som mala asi 6 alebo 8 flasticiek...ale teraz som presla na iny make up (ale nie preto ze by mi nevyhovoval ale chcela som inu znacku)

ellie

Ja som s nim napriklad nebola nijako extra spokojna, mala som aj korektor z tej rady, ale okrem prijemnej vone (ktora ale zasa moze niekomu vadit) oba vyrobky nemali nejako vela vyhod. Zlozenie bolo lahke, krytie podla mna dost nizke, make-up aj korektor su skor vhodne pre zeny s takmer bezchybnou pletou, alebo na leto. Ale teda zasa nebola to uplna katastrofa, hoci druhykrat by som sa k nemu urcite nevratila. :)