Zubár

Príspevok v téme: Zubár
Blondula

ahojte ;-)
dnes som bola uz asi 3 raz u zubarky,mam problem a vzdy ked pridem neordinuje !!! ide ma z toho slak trafit !!! chcela som si vziat kartu a ist k druhemu,lepsiemu zubarovi,lenze neordinuje do odvolania !! mozem ist k druhemu lekarovi uz teraz a povedat mu,ze som este u inej a netusim dokedy neordinuje ?? vezme ma ako novu pacientku ? nemozem dlhsie cakat,kyve sa mi plomba a zub je uz citlivy,nechcem,aby mi vypadla :-(

Blondula

holly...nie 3 razy za den :DDD vzdy,ked som sla k zubarke,neordinovala :D minuly rok som bola raz a tento 2 razy.ona je uz stara a furt je na PNke.na pohotovost nemusim ist,bolesti nemam,len chcem zmenit zubara a chodit k nemu bez strachu :D

Blondula

neordinuje az do odvolania !!! to moze byt aj mesiac ! ma napisane kto zastupuje,je to tiez taka stara ochechula,ktora mi sposobila panicky strach co sa zubarov tyka :D nechcem ist ani k nej,mam vyhliadnutu sukromnu modernu ambulanciu.len dufam,ze ma osetria a vystavia novu kartu,kedze netusim,kedy tato moja bude ordinovat...

Carie

No ale ked neordinuje to tam musi mat aspon vypisane ze dokedy a kto ju zatial zastupuje, to je predsa povinnost kazdeho lekara! Na tvojom mieste by som si nasla uplne noveho zubara, ja uz som zacala chodit k sukromnym lebo ti statni to je horor. Uplne neschopni. Radsej zaplatim viac ale viem, ze budem mat potom zuby v poriadku.

holly

Kýva sa ti plomba? Myslela si asi zub nie? A šla si k nej 3x za jeden deň a načo? Stačilo raz nie? Urob to či vraví diamant alebo zajdi na pohotovosť.

diamant19

sak skus zajist k druhemu zubarovi a mu povedz ze neskor dodatocne donesies kartu lebo neordinuje alebo nech mu tu kartu posle terajsia zubarka...