ktorú kozmetiku vybrať??

Príspevok v téme: ktorú kozmetiku vybrať??
marienka

chcem sa spýtať, s akou kozmetikou máte dobré skúsenosti? Ja mám nejaké nedostatky na pleti, ako trošičku akné, čierne bodky na nose a tmavé kruhy pod očami plus zopár drobných jaziev po akné, ale inak sa pleť extra nemožem sťažovať. Problém je že na trhu je milión kozmetických prípravkov a nechcem vyhadzovať peniaze za skúšanie nových a nových.. takže sa ešte raz pýtam, ktorú kozmetiku by ste mi poradili na pleť s nedostatkami, naozaj kvalitnú kozmetiku ktorá fakt zaberá... ďakujem!

lubo

dobry den marienka.ja mam vlastnu skusenost velmi dobru s Nouri Fusion. tato kozmetika obsahuje vsetko od cistiacich pripravkov, cez kremy, pilingy, masky a ine pripravky...
momentalne s nou pracujem a ak mate zaujem dozvediet sa viac nechajte mi na vas kontakt lubomarjov@yahoo.com

randy

ak chces kvalitne kremiky z lekarne. tak si vypitaj vzorky :) maju ich tam dost, ale velmi ich zakaznikom neponukaju.. ale ako inak si vyskusas, ze ci ti dana kozmetika pasuje, nie?
konkretna znacka sa neda doporucit, kedze kazda plet je jedinecna a ine jej pasuje :)

lilianna

Ahoj Marienka:)
Najprv potrebuješ mať preľad o tom koľko krokov daná značka na pleť a telo ponúka. Najlepšie je použiť jednu a tú istú značku.
Určite vieš že každá pleť na danu kozmetiku reaguje inak.
Napr. moja sestra si kúpila masku na pleť ju štípe a ja ju znesiem v pohode.
Kozmetická sada starostlivosti o pleť má obsahovať:
1 - pleťovu čistiacu emulziu,mlieko,vodu
2 - mlieko na tonizáciu pleti = odstrani posledné nečistoty ,stiahne pory
3 - pleťový krém = hyddratácia,výživa

Tieto výrobky si kúp na základe typu tvojej pleti.
Neviem či v obchode bude mať predavačka na teba čas a preto sa skus poradiť s kozmetickou poradkyňou.
Tá ti urči typ pleti a všetky potrebné kroky na jej udržiavanie + dekoratívnu kozmetiku.
Niektoré kozmetické firmy ponúkaju katalogy a za symbolickú cenu alebo dokonca aj zdarma vzorky krémov,čistiacich a tonizovaných mliek a iných výrobkov.Ak ti budú robiť dobre môžeš sa rozhodnúť pre celé balenie. Ja si objednávam roky kozmetiku z katálogu a som spokojná. Pozriem si ho doma v pokoji a objednám čo treba a nemusím strácsť čas behaním za info.po obchodoch:)