Zmeškaný hovor

Príspevok v téme: Zmeškaný hovor
anonymka23

Ahojte. Môžu mi volať z telemarketingu, keď mám utajené číslo? Pred niekoľkými mesiacmi som si zriadila nové číslo a dala som si ho aj utajiť. Dnes som si našla v mobile zmeškaný hovor z čísla s predvoľbou 02. Nevolala som naspäť, ale hneď som si na nete našla info, že ide o telemarketing. Na internet som nikde svoje číslo nepísala, tak netuším, odkiaľ by ho mohli mať. Mám Nokiu C2-01, tak by som sa chcela spýtať, či sa toto číslo nedá v mobile niekde zablokovať. A tí, ktorí máte tiež nezverejnené číslo u svojho operátora, stalo sa Vám tiež, že Vám napriek tomu niekto neznámy volal??

pan d.

Volaju jak blazni. Ja som sa raz po polhodine hovoru opytal tej pani, ci uz bude koniec a ona: este sme len v polovici, tak som vypol. Potom mi vyzvanali a vyzvanali jak chori. Oni su na hlavu?

lost

No ja to preferujem robit tak, ze ich drzim na linke tak dlho, ako to len dokazem.. (tj hoci aj 2-3 hodiny)..

A casom volat prestanu..

Propripade by bolo fajn podat trestne oznamenia na niekoho, za podvod, nejaky hociaky.. napr na operatora alebo tu call center firmicku...

winki

Ak ešte budú volať, zdvihni a povedz, že ty máš utajené číslo a nechceš byť kontaktovaná. Oni tieto čísla potom mažú z databázy.

winki

:D samozrejme, že áno. Ja som robila v jednom nemenovanom call centre a viem, ako sa to riešilo s utajenými číslami :D