Narastiem/nenarastiem?

Príspevok v téme: Narastiem/nenarastiem?
krpec

Ahojte,

Mam 18 rokov a vysku len 160 cm. Na nedavnom RTG kolena (z inych zdravotnych pricin) mi povedali, ze mam uzavretu rastovu strbinu. Kebyze vidite jak som ja revala. Dlho som dufala a podla toho aj zila (zdravy zivotny styl, pohyb) s nadejou ze /ej' este by sa dakych 5cm zislo. Myslite, ze.moj rast je uz finito a uz vobec nenarastiem? Mam stoho dost velke depky...mozno preto ze mam dost vysoke kamosky a castokrat sa citim menejcenna...mam pomerne vysokych rodicov a taktiez aj starsiu sestru, ktora je tiez pomere dost vysoka....pri reciach typu "co je mile to je zlate.. sa mi uz slzi tisnu do oci...lebo ja si to nemysim.. Myslite si ze mam este nejaku tu nadej? :-) Alebo mozem akurat tak na zazrak cakat ?:-)

krpec

Jessi_1111
to sa dá? ak hej, hned začnem googliť ;)

hanadeka
úplne mi čítaš myšielky!! snažím sa s tým popasovať, ale vždy sa nájde niekto, kto si neodpustí narážku na moju výšku a hned mám o trápenie na týždeň vystarané...ked sa spomenie moje meno s otázkou "to je tá malá?" vraždila/revala by som. Nestretávam sa velmi s tým že by chalani išli na nižšie, a to možno preto, že sa pohybujem medzi peknými vysokými ľudmi.

Natalia
presne o to sa snažím aj ja!! Lenže pri nižšej postave je to ťažké. A ked máš také isté stehná ako 170cm vysoké dievča, my nižší sme predsa len opticky tučnejší :(

hanadeka

viem ako ti je,aj ja som kvoli tomu trpela,kazdy sa na teba pozera z hora,ze?
ja mam 154 cm a pri nizkej vyske je aj kazdy gram navyse ovela viac vidiet,ako gram navyse u zeny s vyskou 170 cm
teraz vazim skoro 70 kil a citim sa o nicom,bo aspon tu vahu keby som mala nizsiu,bola by som opticky "vyssia"
neviem si ani len predstavit,aky to musi byt super pocit mat stihle a dlhe nohy a pekne vyformovane lytka
vyska ti obera sebavedomie a tebe ostava len sa s tym po svojom popasovat,aj ked raz za cas na teba pride melancholia,je to uplne normalne,potom ta to prejde a potom opat pride,ale dolezite je,aby vzdy nad tebou zvitazil optimizmus a nie depresia
to ze nevidis viacerym ludom rovno do oci ,ked sa s tebou rozpravaju je na zaplakanie,ze az,ale zase si mozu aspon lepsie prestudovat tvoju celenku vo vlasoch
vyberaj si coraz krajsie a rafinovanjeise,aspon budes v niecom in

natalia123

Kazdy chce to co nema...ja mam 165 a tiez by som chcela mat o 5 cm viac- krasnych a idealnych 170 bez opatkov :) No viem, ze to je nerealne, tak som sa zamerala na postavu, chodim cvicit, chcem mat pekne krivky a nie je to vzdy o vyske ale o postave...ktora sa vzdy zmenit da! Nizsie ale stihle dievca s peknou postavou moze vyzerat skvelo. To znamena, zdrave vlasy, pekne prsia, stihly pas, vysportovane stehna a lytka .... a mame stastie, ze toto ovplyvnit mozme :) vyska uz je pritom taky detail, ze si to nikto ani nevsimne :)

orol

ak sa mi žena "sťažuje", že má zlú postavu, ja jej odpoviem - ukľudním ju :-o)) P.s- máš dobrú postavu, ale špatne rozložený tuk :-o))

Meretseger

Možno spočíva (ten zle rozložený tuk, hoci mi to znie divne) jednoducho v type postavy, ja mám bohužiaľ postavu typu jablko, čo znamená, že mám všetok tuk na bruchu, čo je pekne blbé. Cheers!

krpec

orol v com spociva zle rozlozeny tuk?
meretseger berem za slovo

dnes som bola u doktorky(u mojej babky) a zaroven ma aj merala....akoze v 17 som merala 160...dnes uz 161!(mozno chyba merania) je to ale.aj tak zanedbatelny rozdiel :-(...moja babka meria 159..myslite si ze mam vysku po nej..aj ked moji rodicia su vysoky?

Meretseger

Meriam rovnako ako ty, 160cm. Na tú váhu by som kašlala, keby ju tvorili svaly, nie tuk. No nič, behávam, snáď z toho niečo bude:) A možno si niekedy spolu zahráme :D (Niežeby som vedela aspoň správne držať raketu.)