Pritahuje ma priatelov kamarat...

Príspevok v téme: Pritahuje ma priatelov kamarat...
nerozhodna25

ahoj. mam 25 rokov. priatela mam 5 rokov (je to moj prvy...) vsetko klape..az na obcasne detailiky. k veci. uz 5rokov poznam jeho najlepsieho kamarata ale tento polrok som ho spoznala viac a blizsie pretoze sme boli v denno dennom kontakte ( byvali sme vsetci spolu v prenajatm byte) a nastal problem zistila som ze ma jeho kamarat pritahuje. tuzim po nom, dokonca sa mi s nim aj snivaju eroticke sny. priatela milujem ale stale myslim na toho kamarata. neviem ako si to mam vyhovorit. stalo sa vam to? ako ste to riesili?
priatel o nicom nevie a kedze nemame ani ziadny vztahovy problem nechcem mu o tom hovorit. a aj keby sa nieco stalo tak by som bola dobra sliepka ak by som bezala za jeho kamaratom. z kamaratovej strany nemam pocit ze by som ho pritahovala len ma tiez akoby viac spoznal a teda sa vieme rozpravat a komunikovat inak ako len ,,znamy" dakujem vam

dedy

Ak sú dobrí kamaráti tak pravdepodobne aj keby ste sa rozišli, tak by si s tebou nič nezačal, takže kľudne si snívaj, ale radšej sa niečomu venuj a nemysli na neho. A pokiaľ má aspoň nejaký charakter tak si nezačne s kamarátovou frajerkou(resp. bývalou s ktorou bol 5 rokov).

damarka

Ahoj nerozhodna, aj mne sa to stalo, ze ma pritahoval priatelov kamarat, ale bolo to len platonicke, pacilo sa mi ked som videla ze aj ja som mu sympaticka...ale nikde sa to nikdy neposunulo. Ja by som sa asi aj bala to niekde posuvat - priatela totiz milujem, a on by to podla mna tiez neposunul nikam, lebo je to jeden s naj kamoskou mojho priatela. A kamarati si vraj take veci nerobia. Proste bola to len taka prijemna flitrovacka a hotovo, nic viac.

Viem si predstavit ako sa citis, ale neboj.. prejde to. Ono je to asi len take pudove, ze ta pritahuje sexualne, ale nestoji to za to, aby si si pokazila krasny vztah. A ako sama pises vlastne ani nevies ci by mal o teba ten kamarat zaujem. Tak to ani nepokusaj. Eroticke sny boli len prejavom, ze ta pritahuje, ale su to len sny... nemusis mat pre ne vycitky.

Uzivaj si, ze mas dobreho partnera, nemysli na jeho kamarata a uvidis, ze to prejde same. Proste sa poriadne zamysli nad tym s ktorym to ma perespektivu a garantujem ti, ze 100% vitazom je tvoj PRIATEL !!!!

rosnička

Aj ja mám podobnú dilemu nerozhodna25, mám priateľa a priťahuje má aj jeho kolega z práce až na to že on už je ženatý.

Magy

nerozhodna - je to len chemicka zalezitost. mozno aj preto, ze si v zivote nepresla viacerymi vztahmi (a tato skusenost chyba, ver mi), tak ta laka cosi ine, odlisne...
budes musiet zatat zuby a nenechat sa zmagorit hormonmi.

Rozhodna

Zisti si kto ma vacsi penis a podla toho sa rozhoduj, kazdopadne ked ta bude pritahovat nadalej a budete sa vidat tak skor ci neskor sa nieco stane.

nerozhodna25

dokonca na neho ziarlim. on priatelku nema ale vzdy ked je nejaka na obzore alebo dievca co sa mu paci tak mna to strasne hneva. a som smutna. a ked sa mu to s nou nepodari tak sa z toho tesim...nieze som skodoradostna ale akoby mam pocit ze je moj

nerozhodna25

viem, preto nechcem aby sa to ani jeden dozvedel. len ja takto trpim kedze viem ze aspon v myslienkach podvadzam priatela..a tiez v snoch. v tych snoch mam taky pocit ako cerstvo zamilovana bije mi srdce krasny pocit vsetko....uplne nadhera...
lenze ja mam pocit v reale ze ten jeho kamarat je lepsi....bohuzial su to detaily ale je.... je vystudovany, zabezpeceny ( o to mi nejde len hovorim plusy), ine nazory na zivot...proste cele zle toto... :(