Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako to bolo u Albertovej

Príspevok v téme: Ako to bolo u Albertovej
bystricanka

po asi rocnom vahani som sa aj ja konecne odhodlala ist na vysetrenie k lube albertovej do bratislavy. Citala som o nej vela chvaly, ale aj kritiku. kritizovali ju ty, ktorych z nejakeho dovodu prestala liecit ona sama. tak som bola zvedava co ma caka a ci ma vobec bude ochotna liecit.
moje skusenosti zhrniem takto: kedze som docestovala do bratislavy z bb, prisla som o polhodinu skor ako bol dohodnuty termin. ked ma zbadala v cakarni, tak ma zobrala do ambulancie, aj ked ma tam mohla kludne nechat cakat. ako to bolo vnutri, to by som dlho opisovala a asi aj zbytocne, lebo si myslim ze kazdi kdo u nej uz bol bol takisto nadseni ako aj ja. vonku som zistila, ze som tam bola skoro styri hodiny a ani som netusila ako to ubehlo. vobec mi to tak nepripadalo lebo mi po cely cas davala rozne rady o vsetkom moznom. nikam sa neponahlala dokedy mi vsetko nepovedala co bolo treba dovtedi mala na mna cas. vsimla som si ze ked som odchadzala tak v cakarni na nu nikdo dalsi necakal. je to teda fakt pravda ze vysetruje len jedneho za den. tomu som totiz velmi nechcela verit ked som to tu citala. no ale - zda sa ze je to pravda.
dalsia vec: ludia sa tu rozculovali ze ich prestala liecit. ale mne hned na tom vysetreni povedala ze sa mi bude venovat len dovtedi dokedi s nou budem spolupracovat. ze ked to zacnem sama flakat tak mi povie aby som si nasla niekoho ineho. lebo nechce marnit cas s takym pacientom co sam pre seba nie je ochotni nic urobit. rovno na uvod mi to povedala a tak teraz viem na com som. a ze to hovori kazdemu. preco su potom ludia prekvapeny ked to aj dodrzi? dufam, ze ja budem ina a ze budem spolupracovat tak, ako to ta liecba bude vyzadovat. neviem este ci sa vyliecim, ved kdo to moze dopredu vediet? ale pocit z toho vysetrenia mam skvely a verim tomu ze aspon urobi vsetko pre to aby mi pomohla. predtym som chodila k homeopatovi aj k inym liecitelom ale nikdo z nich ma tak dokladne nevysetroval ako ona. tu som si pripadala jak najdolezitejsi clovek na svete. a ked niekdo nie je spokojni nech rozmysla nad tym ci on sam pri tom lieceni neurobil nejaku chybu. ci dodrzal vsetko co bolo dohodnute. lebo hadzat vinu na druhich je to najlahsie na svete.
tuto svoju skusenost som sem napisala preto abi si kazdy kdo k nej pojde najskor rozmyslel ci to mysli vazne a chce sa vyliecit alebo len hlada niekoho kto to spravi za neho. ked chceme byt zdravy musime pre to aj my nieco urobit. a ked sa nam nic pre to robit nechce len uzivat lieky tak potom chodme radsej k lekarovi a nevyuzivajme liecitelov a hlavne ich drahocenni cas.

doktorbácsi

a čo má byt???????????Je tisíce psychologov ktorý čakaju na Vás a tešia sa každému klientovi,ked albertnéni pojde do dochodku tak ju nahradí taká istá oduševnená ochotná empatická naštudovaná filozofická ženuška hm?70eur??? a to za čo že ta zatriedi potom čo rafinované otázky ti položí a prezrie si ta? a čo potom ti navrhne aký sposob života by ti vyhovoval?

nedochvilna

z vlastnej skusenosti musim upozornit na to ze albertova nema rada ked k nej niekto pride neskoro. ja som to urobila parkrat a skoro som prisla o moznost sa u nej nadalej liecit. tak si teraz uz davam pozor lebo viem ze je na to citliva. ja som dost nedochvilny clovek a nejak vzdy nestiham nikde prist nacas. preto mam teraz dost stres ked k nej idem a radsej pridem skor aby som nemeskala. to pisem len ako upozornenie pre tych co su u nej objednani a maju taky isty problem ako ja aby ste si to u nej nepokaslali tym ze budete chodit neskoro. moze vam povedat ze aby ste uz viac ani nechodili.

muškaaa

ja som sa objednala mailom, dostala som termín nejako do týždňa. cena toho prvého vyšetrenia bola 70 eur. trvalo to celé nejaké tri hodiny. tá cena je myslím pevná bez ohľadu na to ako dlho to trvá, lenže u nej pokiaľ viem je to vždy dlho. no a potom som už neplatievala, len za tie lieky. keď som si pre ne prišla tak vždy som zase u nej sedela a sme to preberali. ale za to som už neplatila.
mám ale takú informáciu, že albertová sa chystá do dôchodku tak ak ju ešte chcete stihnúť, treba sa zrejme poponáhľať. neviem dokedy bude ešte robiť. je to škoda, mala som ju ako takú železnú rezervu keby sa niečo stalo. nuž ale, aj ona si chce zrejme oddýchnuť a má na to nárok ako každý iný.

alfa

Prosim chcem sa spytat jak ste sa objednali k doktorke albertovej telefonicky? Alebo mailom ? Ako dlho sa cca caka na termin ? Dakujem

Deria

moja sesternica sa chce tiez k pani albertovej objednat. moze mi niekto povedat, co stoji u nej jedno vysetrenie? sice, to zrejme zavisi od toho, komu sa kolko musi venovat ale tak aspon orientacne...

marcipán

súhlasím, veľmi seriózna a svedomitá. a citlivá, dobrá duša. nechoďte k nej ak to so sebou nemyslíte vážne. neoberajte túto liečiteľku o jej drahocenný čas, môže ho dať tomu, kto sa naozaj chce vyliečiť.

prezývka

tato liecitelka-psychologicka je velmi seriozna co sa na slovensku da povedat o malo ludoch z tejto brandze. pred nou som bola u dvoch liecitelov a jednej homeopatky a to bol v porovnani s albertovou hotovy des. aj pristupom aj financne.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.