Diazepam ako droga + alkohol

Príspevok v téme: Diazepam ako droga + alkohol
miško

dobrý deň,v pondelok idem do nemocnice na preliečenie,mam dg. socialne uzkostna porucha a epizody ťažkej depresie so suicidialitou...beriem SUlpirid 50mg,alventa 150mg,trittico 50mg,DIAZEPAM 10MG,OXAZEPAM... ale vôbec mi to nepomáha :( ja mam proste take myšlienky že som sa nenarodil v správnom tele...myslíte že su nejake lieky ktorými sa postavím na nohy a príjmem sa taky aky som?:(

chcem sa aj spýtať,prečo diazepam maju problém lekári predpisovať a prečo sa hovorí že je to droga?veď ja sa ponom cítim super,tak uvolnene...nechápem,snupol som si aj do nosa,a ziadne efekty....A ako pôsobí diazepam v spojení s alkoholom?

buenos diaz

Náhodou som pozrel v kategorizacii liekov, diazepam tablety tam neboli, iba injekcie doplatok 0.00 eur.
panpeliska1 stotožňujem sa s Vami. Máte úplnú pravdu.

Dodávam, že keď som chcel ráno fungovať, t.j umyť sa atď. bez diazep. to nebolo možné. Prvé po prebudeni so si na lacno dal 20-30 mg. diaz.

Po určitej dobe som bol schopný sa v studenej vode sprchovať, som bol vo všetkom rýchli, teda som všetko rýchlo vykonával, dokonca v aj reči som rýchlejšie a plynulejsie hovovoril, zaujimave, spať sa mi nechcelo, len vo výnimočných pripadoch.

Keď, že som to sam prežil, viem o čom hovorím.

Dávky sa museli zvyšovať, inak by to bolo bez efektu, ktorý som si chcel navodit, ten príjemný pocit.

PANPELISKA1 Tí to sofistikovane a stručne vysvetlil, drž sa toho.

Ahoj Miško !

Pampeliska1

Miško,
proč je diák droga, to si odpovídáš sám...cítíš se po něm tak uvolněně. Tak proto. Poroste totiž tolerance, budeš potřebovat stále vyšší dávky, a pak už bude jen stadium, kdy budeš drogu potřebovat ne proto, aby Ti byla nádherně, ale proto, aby ti nebylo tak příšerně zle. Máš svých problémů dost, nepřidávej k nim ještě závislost na BZD.

Jak dlouho se léčíš?

miško

Ako injekčne? nieee...mne predpisuje psychiater 10mg tabletky diazepam slovakofarma,to je nejaka blbosť...len mi hovorila že sa to zneužíva ako droga...tak sa pýtam ako je to možné...
a to o tej opitosti je riadna kravina,dal som si 20mg a bol som len uvolneny a bez strachu a plaču... je to blbosť

pampeliška

buenos diaz, diazepam je v tabletovej forme, 2,5 a 10 mg, stále aktuálne v ADC číselníku. v injekčnej forme sa dopredáva.

Buenos diaz

diazepam už je aplikovaný iba injekcne.

Dôvod je NÁVYKOVÝ ! Taký 10 mg. je max. ( boli 2 5 10 mg)

Sám som Ho užíval 10 mg. neskôr až 70 mg. tj 7x10 mg

Niekdy aj 10 ks za deň, ostalo mi 20 ks ( balenie 30 tab.,neskôr už len po 20 tab. a jednaky doplatok)

Bol som ako dobre opitý, nik by neveril, že som nič nepil, boli by má za klamára.

Vďačím iba Božiej Láske, že už roky využívam túto drogu zvanú DIAZEPAM.

LEKÁR MÁ VEĽKÚ PRAVDU ! ! !