Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Znamienko nad hornou perou - potrebujem poradit

Príspevok v téme: Znamienko nad hornou perou - potrebujem poradit
lucinka52255

Dobrý deň, mám 17 rokov . A nad hornou perou mam znamienko resp. šošovičku ktorá má priemer 4 mm. Chcem si ju dať preč. Ale neviem aké metódy prichádzajú do úvahy či výrezom alebo laserom alebo ako sa to robí. Nevedeli by ste mi niečo poradiť ? A ostane mi tam potom veľká jazva ? Ďakujem za odpovede :)

Nikuška66

Pre Mimulus. Prosim ta. Kde ti robili ten zakrok a aky lekar? Mam taktiez znamienko, ktore mi mierne zasahuje do pery. Pri konzultacii mi lekarka povedala ze to bude problem a hrozi poskodenie pery a mozno bude potrebna jej chirurgicka korekcia. Dakujem velmi pekne za odpoved.

Nikuška66

Pre Mimulus. Prosim ta. Kde ti robili ten zakrok a aky lekar? Mam taktiez znamienko, ktore mi mierne zasahuje do pery. Pri konzultacii mi lekarka povedala ze to bude problem a hrozi poskodenie pery a mozno bude potrebna jej chirurgicka korekcia. Dakujem velmi pekne za odpoved.

Nikuška66

Nikuška66

Carie

Tak toho sa vôbec nemusíš báť. Ako umŕtvuje sa to, mne to robili, pichnú injekciu. Bolí to len troška, ako pri hociakej inej injekcii.

Mimulus

pri laseri sa nič neumŕtvuje - teda ja si nepamätám. Cítiš len také drobné štipkanie a určite sa báť nemusíš :D

lucinka52255

Carie a Mimulus ďakujem vám za odpovede ste zlatí :) Tá šošovička je nad hornou perou a ked mi to budu chcieť injekciou umŕtviť tak to nebude bolieť? kedže to miestečko nad perou je dosť citlivé . Mám sa báť ?

Carie

Daj si to urobiť laserom, na tvári našťastie jazvy moc neostávajú. Laserom bude tá jazvička takmer neviditeľná, chirurgicky by bola výraznejšia.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Znamienko nad hornou perou - potrebujem poradit - Fórum - ZDRAVIE.sk