Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odber krvi

samadoma

pravidelne daruvam krv a nikdy mi nebolo zle. toto sa mi nepaci co pises. urcite skoc k lekarovi, stat sa moze vselico, dokonca aj infekcia, hoci je to urcite zriedkave, ale aj to su ludia a aj ti chybuju. clovek sa na to nemoze divat s takouto nedoverou, ale ked to neprebieha tak ako ma, tak ho napadne vselico.
ale nenechaj to tak aj keby ti to preslo. moze to byt vazny signal.

wonderland

lorinnes, som žena, vážim ledva 50 kg, berú mi 450 ml, natečie to za sotva 4 minúty a nikdy som neodpadla.
dôležité je, aby si bola dobre hydratovaná, ja vypijem pred odberom aj liter čaju od rána,pekne postupne, po 200 ml. Možno si mala aj nižší tlak, ale to ti určite merali pred odberom.
každopádne, pri ďalšom odbere, ak sa ešte odvážiš, už budú na HTO opatrnejší, prípadne to môže pri opakovaní stavu viesť k vyradeniu z evidencie.
ja sa cítim vždy po odbere lepšie,vymení sa mi krv a mám dobrý pocit z toho, že snáď niekomu pomôžem.

lionesssssss

uf, no, neviem, možno je to len zhoda náhod, že je ti zle od žalúdka zrovna dnes, ale ak by to neprešlo, zajtra skoč za svojim obvodným lekárom, a radšej mu to povedz.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odber krvi - Fórum - ZDRAVIE.sk