Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strava podla krvnych skupin

winki

VIete podľa tohto stravovania moja krvná skupina nemože zemiaky a ryby a strukoviny.....haluz je v tom, že od malička najradšej jedávam práve tieto druhy potravín....a žijem a som zdravá a chudá.

GoFruit

Podla toho co som citala, nikdy nikto nedokazal, ze autor tohto stylu stravovania ma pravdu. Dokonca to skor vyvracaju. Richard Leakey, jeden z poprednych svetovych odbornikov na evoluciu ludskej stravy si nemysli, e D´Adamo ma pravdu. Poukazuje na to ze Kromanonci si nevedeli poradit s masovou potravou, nemali velke spicate zuby, ktore je treba na trhanie masa. A Ak by ich aj mali, tak by jedli maso zriedka, ich strava by bola podobna strave simpanzov. Podstatnym rozdielom medzi simpanzmi a ludmi je ze maju velke spicaky, ktorou mozu trhat korist. Aj napriek tomu sa prevazne stravuju vegetariansky.
Aj ine veci, ktore tento clovek, co nikdy v zivote neuverejnil ziaden vyskum v ziadnom odbornom periodiku, sa daju krasne vyvratit.
Vo vedeckej literature nikde nenajdes spojenie medzi krvnymi sk. a potravou. Takisto maju aj kravy rozne krvne skupiny, neviem o tom ze jedny by museli jest maso aby boli zdrave, skratka kazdy tvor na tejto zemi ma predurcene co ma jest, len ludia vymyslaju.
Ale ak tomu veris, mozno to moze mat nejaky placebo efekt.
A este jedna vec, program d´adama je zalozeny na velmi nizkom mnozstve kalorii, mozno preto zo zaciatku dost pomoze ludom hlavne schudnut.
Ja mam nulku, maso som jedla od narodenia 27 rokov, a velmi mi skodilo, az teraz ked ho nejem, vidim aky moze byt clovek dravy len upravou stravy. Poznam desiatky vitarianov s 0. Takze tak.

RNG

Definitivne to ma nieco do seba, je to dokaz dedicnosti a s tym iducich roznych telesnych procesov a teda aj individualnej spotreby a tolerancie roznych jedal.

SADIE66

AHOJ MOZEM VEDIET aka si krvna skupina?? lebo ja som becko, a tazko sa mi vzdava niektorych veci...a dodrziavas to striktne? myslis, ze to moze pomoct aj pri inych problemoch?

Maoam

jj, mne to vyhovuje, nedodrzujem to vzdy ale v globale ano a mne sa tym uplne upravilo travenie, trvalo to ale asi az polroka

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.