Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechuti mi ranajkovat

Príspevok v téme: Nechuti mi ranajkovat
ivis

prosim dajte nejake rady..:)
Mam 22 rokov, pracujem denne 9 hodin na nohach..Moj problem je, ze rano nemam vobec chut na jedlo, teda uz roky neranajkujem..Viem , ze to nie je dobre a zdrave, ale jednoducho do seba rano nemozem nic dostat..Nemam chut vobec rano na sladke / jogurty, musli/ , a vobec na nic...VElmi by som chcela rano nieco jest, lebo v podtstate jedavam len obed, cize raz do dna, co je hrozne nezdrave..SOm preto casto unavena, neviem sa koncentrovat, a nemozem ani pribrat co by som velmi chcela...Poradte nejake triky ako si rano ,,urobit chut,, na poriadne ranajky, alebo co jedavate vy, mozno sa inspirujem:) dakujem

TinaM

Lulita- naozaj, kupujeme vianocku niekolkokrat do mesiaca a az teraz, ked si spomenula hrozienka, som si uvedomila, ze pri kupovani ani nedavam pozor, ci tam su alebo nie, takze naozaj tam uz nebyvaju :) Mozno niektori maju problem najst taku s hrozienkami :)

Lulita

Tina - naozaj? ja som uz 100 rokov vianocku nejedla, tak ani neviem, raz do roka si kupim tie nemecke sladke male maslove rozteky predrazene na to kopec masla a lekvar marhulovy a kava so smotanou och extaza :)

TinaM

Lulita- presne, ani ja nemam rada hrozienka :D Kedysi boli v kazdej, teraz uz som davno nevidela taku s hrozienkami- co ma tesi :)

TinaM

Ja mam tento isty problem, chcela by som pravidelne ranajkovat, ale vzdy to odbijem len kavou.Tak som si kupila Caro (ten vlakninovy akoze kavovy napoj) a davam si dve lyzicky Cara a jednu lyzicku kavy, polovica hrnceka voda, polovica mlieko. Je to sytejsie ako len voda alebo caj. A potom, okolo desiatej, si kupim pagac, alebo croasant.Ale! ak mame doma cerstvu vianocku a maslo,tak dokazem zjest jeden krajec ku kavicke :)

Lulita

orol - v podstate vsetko co ma akoze byt spravne si vymysleli ludia, nikde nie je napisane, ze je spravne sa najest cojaviem o 8.00 ak niekomu nechuti

orol

Lulu, každý sme iní, to je fakt. Čo jednému urobí dobre, druhému môže urobiť zle. Ale stále nerozumiem tomu, prečo by mal každého žalúdok inokedy pracovať.

Lulu2011

pan d. - ja nejake gofry so slahackou, cokoladou, jahodami...fajna kavicka so smotanou k tomu a mozno sa dam presvedcit :))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nechuti mi ranajkovat - Fórum - ZDRAVIE.sk