Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolest brucha a v pravom boku

Príspevok v téme: bolest brucha a v pravom boku
patrik12

Dobry deň

mam bolesti brucha a na pravej dolnej strane brucha... zacalo to vcera rano. rano som vstal a všetko v pohode a dal som si take dva male okruhle keksiky kde boli kusky čokolady... hned po tom asi cca 1 až 2 hodinach ma začalo pobolievat brucho ako keby som ziedol nieco zle... taketo nieco som uz mal tak ja ze fajn asi mi nieco nesadlo dobre... nuž vecer to stale pobolievalo a zobudil som sa rano na druhy den o 5:00 lebo som potreboval ist na malu potrebu ale jak som vstal tak uz som nemohol zaspat od bolesti... neprijemne krče sem tam (nie stale) spal som na pravej strane a teraz ma zacalo bolet mierne na dotyk v pravo dole kedze som si to pozrel može to byt slepak ale mam aj troska zvysenu kyselinu tak som myslel ze to bude tym ze som spal na pravom boku nuž teraz ma to bol tak ze ked sa postavim zo stoličky tak to pri pohybe boli takže musim opatrne medzi tym ako sedim a pišem mam take mierne pobolievania v celom bruchu (neviem presne kde) vecer vtedy som bol aj na velkej potrebe a stolica v poriadku ani ziadne bolesti pri vykonavani potreby dnes rano tiez v pohode stolica... ak mam tu bolest popisat tak je to ako keby som ziedol vydličku take raz hore, raz vlavo, raz vpravo ale v pravo dole to boli na dotyk... mal som pocit ze to budu zastavene vetri lebo chcelo sa mi grkat ale nejde ima tak malicko... na internete som cital vela toho ale takuto presnu temu som nenasiel... tieto problemy mavam asi 1 do roka napriklad naposledy ked som si dal 2 topinky ale dal som si 2 velke stručiky cesnaku a ja sprosty som to pil s kofolou vtedy to boli neprijemne krče ešte horšie než teraz a po cca 2 dnoch to zmyzlo uplne postupne (čiže asi žlčník) no teraz mam troska pochybnosti s tym pobolievanim v pravej dolnej casti brucha nuž neviem to posudit objektivne kedže jak pisem lezal som v noci na pravej strane a chut do jedla mam takže netušim čo to može byt... dakujem za vsetky rady a pomoc...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bolest brucha a v pravom boku - Fórum - ZDRAVIE.sk