Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako ziskat co najskor energiu po chorobe

Príspevok v téme: Ako ziskat co najskor energiu po chorobe
Lulu2011

som nieco vyse táždna po chorobe, resp. po jej zaciatku, chorobu som zvladla bez atb, horucku som mala len jeden den, dalsie dni dotahovanie choroby, zrejme zapal dutin, ale nevladzem, slabost v rukach, priserna unava, vsetko ma hned vycerpa, momentalne mam dni, kedy musim zamakat a nemozes si dovoliet byt slaba, co s tým? ako sa da dat rýchlo dokopy po chorobe? vitamin C a este? co vam pomaha najviac? :) RNG? :)

doubledog

to je samozrejme otazka, ci ma zmysel, aby si chudla :)
mozno mas akuratnu hmotnost.

na skryte problemy a zapaly je super vysetrenie biorezonanciou, chodit k lekarom je viacmenej strata casu
ti ta kludne budu presviedcat ze "vysledky su ok", aj ked ti bude uplne nahovno.

Maoam

Lulu, tu by ta pri tom, co uvadzas, tiez len pravidelne kontrolovali, kazdych 6-12 mes., podla potreby..

myslis, ze tu su vsetci lekari mili? podla mna sa das lahko odbit a co ked na teba kukaju ako na exota? vsak na to kasli, nie?

Maoam

co sa nefro tyka, tak ak mas hranicne hodnoty, treba to kontrolovat kazdych 6 mesiacov, ak sa hodnoty zlepsia, prejst na rocne kontroly

ak zaberas na detox, ok, ale to by som tiez robila pod lek. dozorom ak nemas zdrave telo

Lulu2011

Maoam - ved neviem, len ti pisem, ze tu sa clovek citi ako exot ked vstupi do ambulancie lekara a ked mam problem, povedia, ze to je este v norme, potom som doma za hypochondra co stale vymyslam, ze mam zabudnut na choroby, tak zabudam

Maoam

Lulu, keby si vedela, ake som to mala, vratane skusenosti cele roky (aj s lekarmi), operacie atd., tak by si vravela inak ale ok, neberiem, jasne, v zahranici je vsetko super a u vas je vsetko na hovno

ja mam proste z toho celeho dojem, ze tebe ide o veci, ktore su z toho celeho uplne najnedolezitejsie, vkuse riesis svoju vahu a schudnutie, cele roky, to nie je podla mna normalne, kedze si stihla ak nie chuda a ze jes slabo tak to je jasne

ja viem, ze sa to zle cita, co ti pisem, ale naco to mam zaobalovat?

ale tak si dost stara na to, aby si vedela, co robis

Lulu2011

doubledog - ak by som chudla asi by som nejedla spravne :))

maoam - v minulosti sa mi stal paradox, isla som s oblickami k dr. lebo som zacala trochu opuchat a ten lekar sa na mna vyrutil, ze co este ziadam nejake dalsie vysetrenia, ked mam vysledky ok a niektore hranicne, ze to nic nic nie je, ja mam dost zle skusenosti s lekarmi, potom som zacala chudnut, schudla nejakych 10 kg a opuchy presli, dosiel prival energie a ja si myslim, ze som si vtedy zrejme telo precistila, odlahcila, napriklad viem, ze pri probleme s oblickami, to netreba prehanat s bielkovinami, odvtedy som mala biochemicke hodnoty dobre, az na ten zapal, co nevedia, preco mam, kedze mi ziadne bakterie nikdy nenasli, bola som u 3 odlisnych dr. a ani jeden sa nevyjdaril, ci s tym treba nieco robit, kazdy len, ze je to hranicne a ci atb skor nieco nepokaslu ako naopak, na navh, nech si necham vybrat 20 rokov hnisajuce mandle, som to urobila, myslela som, ze tam je pes zakopany, ale nebol...ja som si presla velmi dlhu trat a to, ze som rezignovala, je v tom, ze nase zdravotnictvo mi pride zial neschopne, v zahranici mas mozno viac moznosti

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako ziskat co najskor energiu po chorobe - Fórum - ZDRAVIE.sk