Bolenie pri sexe

Príspevok v téme: Bolenie pri sexe
Juraj_BA

Ahojte,
chcel som sa spytat, predpovsetkym asi hlavne zien. Ked sa idete milovat, boli vas to zo zaciatku? My s priatelkou ked ideme nato, tak vzdy ju to povacsinou boli, zapal nema ziadny, a aj vlhka je. Neviem cim to moze byt. rozmyslal som ze mozno aj tym, ze malo sexujeme mozno 2-3 za mesiac a nie je taka roztiahnuta a privyknuta nato..sexualne spolu zijeme uz 3 roky. Ja som si myslel, ze ked uz zena nie je panna, a sexuje tak ju to nemoze boliet, ked je aj vlhka a rozpalena.

katussska24

podľa mňa len nie je zvyknutá, skúste to častejšie, ak sa bude dať..postupne to pôjde lepšie si myslím

Juraj_BA

Na gynde bola asi pred 4 tyzdnami, jej robili nejake onko testy a este ju aj prezerali nejakou sondou ci co, ale nema ziaden zapal ani nic. No ono to bolieva ako kedy. Niekedy je to tak, ze je uplne uvolnena a nie je s tym problem a inokedy mam pocit ze je uplne stiahnuta, povie ze ma chut na sex, apod. ale ked idem do nej tak ju to boli, a potom sa musi sustredit nato aby sa uvolnila.

ja40

Ahoj,to ju boli cele tri roky? Kedy bola naposledy na cytologii,kultivacii,alebo na preventivke? Nech sa s tym zveri do ruk jej gynekologa. Sex a milovanie ma prinasat radost a nie bolest. Tak to pekne porieste a drzim palce :-)