Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otec ma inu.

Príspevok v téme: Otec ma inu.
igor369

Zdravim, uz dlhsie mam z tejto veci psychicke problemy, aj ked to navonok nedavam vediet, no moja mysel je uplne zdeptana, smutna atd. Uz dlhsiu dobu cca 2 roky som si nestastnou nahodou vsimol v otcovom mobile SMS trochu ineho charakterku, no najprv som tomu nedaval velmi velku pozornost, myslel som si, ze ma mozno nejaku dobru kamaratku alebo nieco ine, no zacal som si vsimat, ze smskuje coraz viac, a videl som ho aj ako chodi vonku telefonovat, tak som schvalne siel viackrat k nemu, a ak ma uz videl priblizovat sa zlozil. No nepocul som ani raz, o com rozpravaju. Teraz vidim, ze si pisu len skratkami resp. zaciatocne pismena, no kazdy trochu inteligentnejsi, co vie o co sa jedna to rychlo rozlusti. Problem je v tom, ze k mame sa nesprava nijak zvlastne, teda aspon to tak vyzera, ze ju ma stale rad. Pisal som aj tej slapke emaily, o tom, ze viem, ze ma nieco so zenatym muzom, a ci jej nerobi problem rozbijat rodinu, no vzdy mi napisala, ze vsetko je v poriadku a ze s nikym nic nema (nepisal som jej, kto som, aj ked sa na to pytala). Dnes som schvalne nechal na jednom mobile nahravat zvuk, no pocul som len \\\"Nerusim milacik?\\\" potom sa niekde vzdialil a uz viac nieje pocut nic. Velmi ma mrzi tato skutocnost, nakolko sme boli velmi stastna rodina, ale toto ma fakt neskutocne depta. Nemam sa ani s kym o tom porozpravat, mame to hovorit nechcem, sestre tiez neviem, ci to mam povedat, lebo obavam sa, ze ak jej to poviem, uz to nikdy nebude medzi nami to, co predtym a ja som taka povaha, ze dokazem odpustit kazdemu vsetko. Kamaratom to tiez nechcem hovorit, hanbim sa za to a bojim sa, ze si potom o mne budu mysliet nieco ine. Tak to drzim v sebe, co mi nerobi velmi dobre, a nvm, co mam robit. Mate (mali ste) niekto podobny problem? Viete mi nejako poradit? Dakujem.

Lulu2011

kks, ale je to na nieco dobre, clovek si tak uvedomi ze je brutalne stastny vlastne a vydychne, ze toto doma nema

Lulu2011

zeno - a vraj kto sa rozculuje :) nechapem, preco nam prajes neveru, len preto, ze ty nevies byt verny, utoky si nechaj prosim ta pre seba a nas zivot nasim zivotom, takym aky je, dakujem za pochopenie, adios

Dadula56

A co, zeno, ockaval si, ze ak nas dostatocne casto nazves sliepkami a nase nazory dostatocne casto prirovnas k omocenym plienkam tak nas tak neskutocne osvieti, ze nasim manzelom a otcom zavolame z bordelu zopar zien na kvalitny groupsex? Mal by si byt pedagog.

zeno

koncim damy, ste hlupucke a neskusene, takze nebudem s vami zabijat cas. a este ste to zaklincovali tym, ze muza ma zena na to, aby "ju urobil stastnou". no to je filozofia, hodna ostatej plienky. len tak dalej, ved on vam ten zivot ukaze, ako to chodi naozaj. prijemnu zabavu zelam pri rieseni nevery vlastneho manzela. raz to pride, mozete na to vziat jed. len skoda, ze to nezvladnete ako treba.

Lulu2011

Laara - no asi tak a potom sa takí chlapi este cuduju, ze po xy aferach, sa ta ich zamiluje do niekoho ineho, ked ten jej ju akosi nevedel urobit stastnou a trapil ju, omg ako si to mohla dovolit! :) ale tak verim, ze je aj dost takých zien co drzia hubu a krok, len aby bol doma klud, to je taky pozostatok z minulosti

Lulu2011

Laara - no asi tak a potom sa takí chlapi este cuduju, ze po xy aferach, sa ta ich zamiluje do niekoho ineho, ked ten jej ju akosi nevedel urobit stastnou a trapil ju, omg ako si to mohla dovolit! :) ale tak verim, ze je aj dost takých zien co drzia hubu a krok, len aby bol doma klud, to je taky pozostatok z minulosti

Dadula56

joj, baby, ze mate vobec chut im argumentovat. Ja sa vzdy len zlahka pousmejem nad tymito detickami, co este z tych masturbacnych fantazii o mnohozenstve nevyrastli a pouzivaju na to nepriestrelne dokazy o muslimskych muzoch, ktorych videli maximalne v televizii alebo na dovolenke v Egypte. Keby sa len trosilinka pozaujimali ako vlastne funguje rodina a mnohozenstvo u muslimov boli by z toho dost vyvaleni. Chlap, ktory chce mat sex so vsetkymi zenami, nech sa nezeni. Aj takych je dost, co si to priznaju, ze to nevedia a nezatazuju svojim neovladatelnym penisom celu rodinu, ci uz na ukor financii alebo casu, ale ziju si pohodlne sami s milenkami. Navyse vacsina tychto obhajcov je vobec rada, ze im ich vlastna zena este obcas da, nie aby si este milenky hladali.
Na druhej strane aj samotna manzelka neverneho muza, ak by si vedela veci riesit inak, nemuselo by sa o tom tolko rozpravat a nemusel by to byt taky spolocensky megaproblem. Ak by chlap musel prevziat rovnaku zodpovednost za rodinu a starostlivost o deti, venoval sa budovaniu vztahu nemal by na podobne ulety vobec cas. Bohuzial, vela zien je vychovanych ako servisne prislusenstvo pre muza a potom to aj tak vyzera. Muz nema co na praci, len odrobit si 8 hodin. Starostlivost o deti nulova, maximalne sa hodinku pobavi so synom a jeho autodrahou, nevie kde ma doma taniere a povinnosti spocivaju v tom, ze 2 krat za rok navrta do steny policku. Stretavam sa s mnohymi rodinami, kde to takto funguje a uprimne, vobec nie som prekvapena. Zena nema na nic cas, uz vobec nie na seba a svoj vzhlad, detiska vrestia, v byte ako po vybuchu. No, potom sa tomu skutocne necudujem. Zena, ktora nahradi domaci spotrebic jednoducho sexi nie je. Chce to snahu na oboch stranach, ale ked jeden radsej zbehne do bordelu a druha radsej otvori dve cokolady pri vecernom romatickom filme tazko na tom pracovat a udrzat to.

Laara

zeno, ty vies najlepsie..o mojho partnera a otca si ty hubu neotieraj..to si vyprosim..ty si pekne nazivaj so svojou zenuskou ktorej nevadi ze ho pchas bohvie do koho a do coho..dufam, ze ona ma rovnake praktiky..nech ste si kvit..ako si kto zariadi, nech tak ma..takze ak si takto stastny, prajem ti to z celeho srdca :)

Laara

Lulu2011..chvalabohu ze su a chvalabohu ze v mojom okoli sa nachadzaju prave taki, o ktorych mozem povedat, ze su ozaj chlapi..nie slabe a zakomplexovane jedince ovladane svojim malym kamosom, ktory im kaze pre kazdy pripad prekotit kazdu, co prejde okolo..

zeno

staci len ked si precitate tu tie kludne prispevky chlapov a tie uvrestane vase.
zenske ako vy nevedia co je zivot, snazite sa lapit chlapa, vtiahnut ho do chomuta a potom drzat pod zamkom ako retardovanu gorilu. lenze ono to nevychadza, preto tak stekate okolo seba a prskate na vsetky strany.
chvalabohu ze nemam doma takuto blaznivu strigu ale normalnu inteligentnu zenu, lebo aj take su nastastie na svete. ja ju zbytocne nedrazdim a ona nedrazdi mna. a neotvarame debaty typu - kde si vcera bol a s kym...
tak sa kludne zabavajte s tymi vasimi vzdyvernymi muzickami a tatickami, krk dam na to, ze o ich vernosti nepochybujete iba vy.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otec ma inu. - Fórum - ZDRAVIE.sk