Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môžem svojvoľne vysadiť HAK? Bez gynekologa?

Príspevok v téme: Môžem svojvoľne vysadiť HAK? Bez gynekologa?
macik

dobrý den,
uzivam HAK Qlaira ale len týžden ( zjedla som 7 tabletiek z balenia prvého):nikdy v zivote som predtym nejedla antiku,je to moja prva,ale mam priserne stavy z nej,potrbeujem ju okamzite vysadit.je mi stale na odpadnutie z nej,chvejem sa,potim sa,priserne nieco,nespavam uz tyzden,je mi zima ,potom teplo,proste des ...
a moj gynekolog je prec odcestovany,nemam sa s nim ako spojiť ,a este k tomu je aj vikend.Chcem ju prestat uzivat hned ..

moze sa mi nieco stat ,ak ju prestanem uzivat ?menzes som mala teda presne pred tyzdnom ( ked som si ju nasadila) ..

co mam robit ?:(:(:( som uplne zufala ---bude mi nejako velmi zle,ked si ju sama svojvolne vysadim ?

TinaM

macik, nesleduj sa tolko, lebo to tym len zhorsis. Prejde to, neboj sa. No ak si myslis, ze je situacia vazna, chod na pohotovost.

macik

vysadila som to ,nedala som si ...
ale v noci ma hrozne začalo bolieť bruško,uplne spodok,maternica a pod ,nekrvacam zatial,ale priserna bolest,horsia ako pri menzese :(:( musela som si dat tabletky proti bolesti ...
take krce zvlastne mam...

RNG

Je to tvoje telo, mpatri tebe, nie gynekologovi a ked ti ten predpise skodlivu chemiu, ty ju vobec nemusis brat. Mnoho zien rozne prirosne doplnky, ako najma yam, progesteronovy krem(tj pravy progesteron, nie jeho liekova chemicka patentovana nahrazka), tiez damiana, pri puchnuti pupalkovy olej, black cohosh a adaptogen Dong Quai casto tieto problemy odstranili.
A toto su potravinove doplnky, tj latky schvalene lekarmi ako neskodne,bez akychkolvek skodlivych postrannych ucinkov,
zialbohu ale lekari ich nepredpisuju az na velmi vzacne vynimky, lebo tak ich v skolach ucia a kazdeho konajuceho inac sa snazia vsemozne ociernit a dokonca znicit.

macik

tina,dakujem pekne,istotne sa sem ozvem,ako som dopadla,

uz sa iba modlit,aby som nieco neskazila a nebolo mi este horsie ..

dakujem vam za rady,dievcence :)

TinaM

macik, bude to dobre. Bola by som rada, keby si sa ozvala o par dni, ako to dopadlo. Ale neboj sa, nemas co pokazit :)

macik

tina idem do nitry studovat na SPU ..
naruseny cyklus by mi az tak nevadil,horsie by boli ine priznaky toho,ze som to vysadila -napr odpadnutie,zvracanie a pod ..ale to dufajme,ze mi nebude...

ano,citala som letak dvakrat ..
pisu tam,ze mozem hocikedy vysadit a neziaduce ucinky sa zhoduju ,samoztrjeme,ze nie vsetky,ale tieto,ktoré mam,su tam tiez spomenute .-.:(:(

takze dnes to vysadim aj bez gynekologa ..kaslem na to ..nejdem to brať ..snad sa nic neudeje

venuša

A čítala si pribalový leták k nej, zhodujú sa tvoje nežiadúce účinky s tými, ktoré tam popisujú? Vieš, z antikoncepcie blbnú hormóny, predsa je to umelý zásah do normálnej telesnej regulácie.

TinaM

Zase netvrdim, ze nasi lekari su ha*zli vsetci zaradom. Ale je fakt, ze ani jeden z mojich gyn. (a mala som uz 5) sa ma nesnazil odhovorit alebo ponuknut inu alternativu, co mi pride neprofesionalne.

Macik naozaj sa netrap, netusim, co by ti mohlo byt, jedina komplikacia, ktora mi napada po vysadeni HAK po tyzdni, je trosku naruseny cyklus. Neviem,kedy dostanes menstruaciu, ale netrap sa tym, bude to dobre. Kam ides na vysku? Budes byvat na intrakoch? Vzdy je dobre najst si lekara- vseobecneho a gynekologa- v meste, kde studujes-pokial sa tam budes zdrziavat vacsinu casu.

macik

no divne sa teraz citim Venusa :( v tom je ten porblem,citim sa ako pred kolapsom...totalne,potenie,hnacku mam,a tak,taky divny stav,neviem,ci som taky mala,stale je mi horucava,aj ked je vonku 7 st :( je to desne zle cele :(

macik

tina,ja rozumiem,ja som ju nechcela brat,je to posledna alternativa :( tak mi povedal gynekolog,ale myslim,ze chcel len zarobit prachy,asi tak :(:(

a najhorsie je,ze teraz v pondelok nastupujem do skoly na vysku 300 km od miesta mojho bydliska a takto mi je :(:( a teraz som uplne zufala

ale terajsi stav je hrozný ,ktory mam,takto ist do skoly nemozem uz vobec..

a co mi moze byt take,( okrem krvacania),ked ju vysadim ?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.