Maju pekní ludia lahsi/lepsi zivot?

Príspevok v téme: Maju pekní ludia lahsi/lepsi zivot?
ciernaperla

co si o tom myslite? Pekni ludia maju podla mna viacero vyhod v zivote napr. pri hladani partnera, prace a aj kamaratov. Zato skaredi ludia ano aj takí su bohuzial su casto krat odsudzovaní za svoj vzhlad ak ke za to nemozu. Napr. také modelky pekne zarabaju, zbalia koho len chcu, ale za to chlap sa na nad skaredou zenskou casto krat len posumeje (hehe...jezibaba)
ja neviem...kde je v tomto svete spravodlivost??

PoPotvorka

ja som vzdy v pohode bibbuša .... no ale k veci !
ja byt na tvojom mieste, zvolim inu autocharakteristiku ako ty ,napr. karikaturnu :))) ... ta ludi vzdy menej irituje :D
mne tvoja krasa neprekaza (som tiez :-P) ,praveze ja sa rada obklopujem krasnom , krasne veci ,auta ,ludia aj muzi ,teda ak vobec sú...
ja som pisala ,len o tvojom (PODLA MNA) hodne subjektivnom hodnoteni tvojej charakteristiky ,teda ,ak to takto vnimas ty ,ja to nemusim .... je to len moj nazor na tvoj prispevok nie na teba !! ... nakolko ta nepoznam ,nemam dovod hodnotit teba po ludskej ci fyzickej stranke ..... hodnotila som sposob ,akym si to napisala nie tvoj charakter .... ci co .... a myslim ,ze malokto tu hodnotil tvoju vizaž .... to len par ludi zle pochopilo ;)

lost

no jasnee :D vzdy, aj ked spim na dialniciach, tak pisem na forum :D ale to len tak medzi nami samozrejme, i ked este som nevidel ze by davali pokutu za surfovanie na fore za jazdy..

bibba

uz ste v pohode? odpustili ste mi? :D super... ved som bola iba sfetovana z lexaurinov, tak som sa pri pisani pozabudla... :D myslim si, ze to aj vidno :DD

PEACE ;)))

sykorka

Ok takže výhody toho ked je niekto pekný: ľudia sú k tebe milší, v rôznych bežných situáciách. Cítia sa s tebou príjemne, preto aj ked spoločnosť extra nevyhladavas, vždy sa nájde niekto kto sa prihovorí ako prvý. Opačné pohlavie ma o teba záujem, čo poskytuje rôzne výhody (odnesiem, odveziem, vybavim) , uplne dobrovoľne a bez nároku na odmenu. Pustia ťa cez cestu. Dávajú tí prednosť v rôznych drobných situáciách a sú milší. Niektorí sú z teba taki hotoví že sa cítiš ako bohyňa/boh. Máš väčšiu šancu že prejdes na skúške, ze ťa zavolajú na oslavu, že ta bude chcieť muž, ktorý sa ti páči. Nevýhoda, že ideš po ulici a všetci sa pozerajú, obzerajú, a niektorí aj zazeraju. Lepí sa na teba x podivnych tvorov. Výhoda: nemáš depresie z vyzoru. Výhoda:pekní ľudia sa automaticky považujú za úspešných a v tom zmysle sa k ním pristupuje. Prvý dojem je veľmi dôležitý. Tým že sa k tebe chovajú dobre, naberas sebavedomie a chovas sa sebaistejsie v situáciách. Hoci sú tieto drobnosti príjemné, neustála pozornost okolia môže byť pre citlivejšie povahy obtazujuca. Nie každého taky povrchný záujem teší a môže to naopak spôsobiť jeho stiahnutie sa do seba. A ti ktorí si na tom zas zakladajú, ako postupne strácajú krásu, tak sa im krivi aj charakter. Lebo tak veľmi lpia na tom obdive že ked uz ho nemajú toľko, zatrpknu a stávajú sa zlými. Dobrým ľuďom ale ostane ta krása až do vysokého veku...a vrásky nevadia, ked sú na pozitívnej tvári.