Maju pekní ludia lahsi/lepsi zivot?

Príspevok v téme: Maju pekní ludia lahsi/lepsi zivot?
ciernaperla

co si o tom myslite? Pekni ludia maju podla mna viacero vyhod v zivote napr. pri hladani partnera, prace a aj kamaratov. Zato skaredi ludia ano aj takí su bohuzial su casto krat odsudzovaní za svoj vzhlad ak ke za to nemozu. Napr. také modelky pekne zarabaju, zbalia koho len chcu, ale za to chlap sa na nad skaredou zenskou casto krat len posumeje (hehe...jezibaba)
ja neviem...kde je v tomto svete spravodlivost??

xxy

napodobne, nemam problem, ked o sebe niekto povie, ze je pekny. no tak je. ale ten STYL, akym to clovek hovori je tiez dost dolezity.

Maoam

nemyslim, ze to tak vypalilo, bab je velmi vela peknych, aj tu na fore :DD, ja osobne s tym nemam ziadny problem :D, ze su aj ine zeny pekne, prave naopak

mne sa mnohe zeny dokonca velmi pacia :DD

peaceman

hm...ak to určuje kto je pekný a kto nie?to čo sa jedným zda byť pekné druhý to moze vidiet inak a naopak..100 ludi 100 chudti..a koniec koncov spomenme si na to pekne jablko a ake bolo zvnutra

doremi

hej, ved vsetci mame nejake problemy. nie, neviem ako kto vyzera, ale to je to najmenej podstatne....nechcela som ziadnu z vas urazit, ci nastvat, hoci mozno som to nenapisala prilis stastne a zobrali ste to v zlom. len som sa chcela zastat biby, lebo z toho, co napisala, mi neprislo, zeby bola ako clovek nejako zla (ak ste to citali cele ako ja).Aj ked ten zaciatok dala dobre:D (vela z vas pisalo, ze to necitali cele)
ale nema zmysel zastavat sa niekoho, voci komu je vacsina zaujata, lebo sa to nakoniec obrati proti mne.

xxy

doremi, ty si nejaka vedma? ako vies ako tu kto vyzera? a to s tymi kosikmi - co nam ma byt akoze male? okrem toho tu nik vytoceny nebol, az kym nas nepoctila svojou navstevou