Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Maju pekní ludia lahsi/lepsi zivot?

Príspevok v téme: Maju pekní ludia lahsi/lepsi zivot?
ciernaperla

co si o tom myslite? Pekni ludia maju podla mna viacero vyhod v zivote napr. pri hladani partnera, prace a aj kamaratov. Zato skaredi ludia ano aj takí su bohuzial su casto krat odsudzovaní za svoj vzhlad ak ke za to nemozu. Napr. také modelky pekne zarabaju, zbalia koho len chcu, ale za to chlap sa na nad skaredou zenskou casto krat len posumeje (hehe...jezibaba)
ja neviem...kde je v tomto svete spravodlivost??

doremi

matko svata...no nezblaznite sa tu teraz z toho, ze jedna sa tu nezosrala z celej tejto "vysoko intelektualnej debaty" a povedala od papule co si o sebe a o celej krase/nekrase mysli!
nikoho neurazila, tak co? ci co vas tak vytocilo? ze ma trojky a vam su kosiky od 75A male? ze je stihla a vy nie? tak je a co? ze aj vy ste a nenapisali ste, aby ste nevyzneli namyslene? viete o svojej dokonalosti, ale tvarite sa jak take zmoknute kury? alebo ste vsetky do jednej az take seredy s malou sebadoverou, ze vas dokaze vytocit, ak sa niekto pochvali aj sam?
zi a nechaj zit! nemoze byt kazdy nadherny, ale mat komplexy z toho, ze existuje niekto lepsi? vzdy bude existovat niekto, kto bude lepsi, krajsi, vzdelanejsi. keby sme boli vsetci rovanko krasni, mudri a perfektni neexistovala by na svete rovnovaha.

lost

Mne sa pacilo, ako to dohnala do extremu, s tou sebachvalou :D proste iny, zaujimavy uhol pohladu ,zvacsa clovek docita viac tych prispevkov, kde je to vybalancovane alebo pokornejsie? to je jedno..
kazdopadne nech sa jej len dari :) to som chcel povedat..

ale este stale mi neposlala foto :D bol som zvedavy, ci by to fakt spravila a ciste teoreitcky som si chcel pozriet, ako vyzera a ci by sa mi pacila :D

lost

Ale ona pise potom pribehy zo skoly atd.. Tie boli celkom zaujimave :)

Tak ale iste ma nejake negativa, mozno si spara v nose, mozno si zle umyva zuby, mozno prdi, ja neviem :D

Ale asi myslela cisto to, ze aku ma tvar/postavu.. Tak ako to zakladatelka pisala, striktne zovnajsok.. Zvysok je v prvy moment/pohlad dost irelevantny, a zacne byt az potom, co dana osoba otvori usta atd :) :) :)

Aspon tak som to pochopil.. Nereagoval som konkretne na niekoho, len tak vseobecne, viac ludi tu zacalo kritizovat jej prispevok :)

Nechem zbytocne liat nic do ohna :P len tak som sa zapojil do debaty no :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Maju pekní ludia lahsi/lepsi zivot? - Fórum - ZDRAVIE.sk