Maju pekní ludia lahsi/lepsi zivot?

Príspevok v téme: Maju pekní ludia lahsi/lepsi zivot?
ciernaperla

co si o tom myslite? Pekni ludia maju podla mna viacero vyhod v zivote napr. pri hladani partnera, prace a aj kamaratov. Zato skaredi ludia ano aj takí su bohuzial su casto krat odsudzovaní za svoj vzhlad ak ke za to nemozu. Napr. také modelky pekne zarabaju, zbalia koho len chcu, ale za to chlap sa na nad skaredou zenskou casto krat len posumeje (hehe...jezibaba)
ja neviem...kde je v tomto svete spravodlivost??

xxy

mydlo, co je tu k nepochopeniu? je ine povedat - mam pekne kozy a ine, mam take pekne kozy, krajsie vraj ani nevideli. chce to trosku zamysliet sa nad takymi fakt hlbokymi tliachanicami

Aja02

Mydielko, ale ved mna to nevytaca, len mi pride smiesne ako pise o nizkom sebavedomi a par riadkov predtym pisala, aku ma krasnu postavu, prsia a sebavedomie z nej srsi az sem. :-D

Laara

pravdepodobne po svete behaju miliony krajsich nez si ty, my..ale naco sa nad tym hlbsie zamyslat? je to trosku zbytocne a strasne plytke :) napisat sloh o tom aka som uzasna..toto sa tu pokusame naznacit ;)

mydielko

Aja tak prečo ťa to teda tak vytaca ked nejaká baba povie že je pekná? Veď tým nechce povedať ze ty nie si alebo že je najkrajšia na svete. Chýba vám sebavedomie. Mne vôbec nevadí si priznať, že po svete behajú tisícky krajsich žien. A čo ma byť,.

deniki

Mydielko,

to nie je pravda, čo si práve napísal.

Ja naopak, nie som modelka, mám dieťa, takže ani už nemôžem s mojou postavou byť, ale keď sa pozriem na seba do zrkadla, vidím sa byť pekná. Aj si to o sebe myslím, viem prehodnotiť svoje plusy ale aj mínusy, a zato sa nechvastám...ide trošku aj o inteligenciu...:-)

Aisha5

Pocuj Mydielko, preco sa jej tak zastavas? Ze ty si vlastne ta Bibba, len samu seba obranujes pod nickom Mydielko?