Rastový hormón rok 2007

Príspevok v téme: Rastový hormón rok 2007
eMKy

Ahoj všetci.Minulý rok som založil tému,,rastový hormón rok 2006´´Kedže som rastový hormon užíval asi 7 rokou často som pozeral na toto fórum.Teraz zakladám nove na rok 2007.Z dôvodu nazvu fora že rok 2006 ste tam nikto v poslednom čase neprispievali tak zakladám toto na rok 2007.Dúfam že bude podobne úspešne.Ak by ste niekto mali záujem kludne napíšte.Rád odpoviem ak budem vediet lebo malo ludi vie reagovat na tuto temu.Ja som si pichal rastový hormon asi od 7 rokou života.Majte sa všetci....Marek....emky z Košíc

RNG

ked ides do lekarne, lekarnik ti odporuci volnopredajne lieky, ktore maju plno skodlivych postrannych ucinkov. A sam ti ich preda.
Preco sa potom pozeras s nedoverou na predajcu potravinovych doplnkov, ktore nemaju skodlive postranne ucinky, ked brane v odporucenych davkach?
Alebo si chces pytat radu od lekarov alebo farmaceutov, ktory nepoznaju potravinove doplnky, lebo sa o nich v skolach zatial nic neuci?

heureka

ja som ten isty pripad ako nawalka... presne a do bodky :) tak to mozeme uzivat ten rastovy hormon aj bez toho aby nam to odporucil lekar?

palac

Ahojte, chcel by som sa opytat kde by sa dal zohnat kupit rastovy hormon googlim a googlim a nikde to nemozem najst. Prosim napiste mi na mail nejaky nazov vyrobku ale priamo link diky moooc...

nawalka

Chcela by som sa Vas, ktori uz mate nejake skusenosti s rastovym hormonom ze ci ma skutocne pozitivne vysledky. Ja mam uz skoro 18 rokov a uz 3 roky som nenarastla ani 1cm...Mam 164cm ale nestaci mi to, chcela by som byt vyssia...Dufam ze mi budete vediet poradit..Dakujem.

dano18

No ja som trpezlivý,ale ja som tam písal už dávno a nič,ale teraz som písal znovu a už mi odpísala.Že to je ta L-Dopa,aj cenu,len neviem koťko je toho,dávkovanie a či sa to dá objednať takto cez internet na dobierku.