Rastový hormón rok 2007

Príspevok v téme: Rastový hormón rok 2007
eMKy

Ahoj všetci.Minulý rok som založil tému,,rastový hormón rok 2006´´Kedže som rastový hormon užíval asi 7 rokou často som pozeral na toto fórum.Teraz zakladám nove na rok 2007.Z dôvodu nazvu fora že rok 2006 ste tam nikto v poslednom čase neprispievali tak zakladám toto na rok 2007.Dúfam že bude podobne úspešne.Ak by ste niekto mali záujem kludne napíšte.Rád odpoviem ak budem vediet lebo malo ludi vie reagovat na tuto temu.Ja som si pichal rastový hormon asi od 7 rokou života.Majte sa všetci....Marek....emky z Košíc

RNG

Za par dni by mali aj v mojich obchodoch dostat nejake vytazky z mucuny(L-DOPA).Mozno to ma aj niekto iny, pozri na nete.
Moje obchody su potravinove doplnky, tj vsetko je tam "bez predpisu"

RNG

rastovy hormon hGH sa da alebo pichat, alebo stimulovat vyroba vo vlastnom tele.
Pichanie je drahe a dava velke vlny v tele
Doplnok potravy vytazok z fazule Mucuna pruriens L-DOPA sa v tele meni na dopalamin, ktory stimuluje vyrobu a vylucovanie hGH vlastnym telom, postupne a prirodzenou cestou.
Uzitocny je nielen na rast, ale aj regeneraciu tela, ktora sa vlyvom jeho poklesu v pokrocilom veky znacne spomaluje.
Stimulacia zvysi hladiny a zlepsi uroven regeneracie, vyroby energie a podobne bez bocnych nasledkov.

timmy88

cavte mam 15 rokov a chcel by som pouzit ten rastovy hormon...rad by som chcel vediet ake to ma vedlajsie ucinky...pocul som ze sa moze poskodit stitna zlaza..ak mi vie niekto poradit tak pls. napiste na timmy88@centrum.sk...dik

gami

Nevedel by mi niekto poradiť ohľadom rastového hormónu.Dcéra je malinká, má genetické predpoklady( ja 148cm a otec 165cm ). chcú jej ho začať pichať. Neviemo tom nič, a ani to či to môžem napr. odmietnúť, aké to má vedľajšie účinky ...Dik

eMKy

Ahoj Zoli.Vieš ja už si rastový hormón nepicham...Pichal som si ho asi od 7 rokou asi do 15 rokou.Vedlajšie učinky prijame a nebezpečne to nema aspon o tom neviem ale take vedlajsie menšie ale tie su individualne napriklad bolest klbov z dovodu rýchlejšieho rastu.Ale všetko záleži na vyšetreniach u lekára - endokrinologa.Ak by si mal ešte nieake otazky napiš mi na email : emky13@post.sk alebo na icq číslo : 384129416.Tak sa zatial maj...marek...emky.

zoli

Ahoj Marek
Ak dlhodobo si pichas rastovy hormon, nemato nejake neprijemne vedlajsie ucinky?
Ja som sa stretol u znamych s tym, ze uvazuju uz s pichanim hormonu, len nevedia tie nasledky a vedl. ucinky a tak. Vdaka