Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmena poisťovne

Príspevok v téme: Zmena poisťovne
michal7605

dobry den , dostal som mailom nasledujuci text:

"Penta doteraz zobrala z našich nazbieraných peňazí vyše 200 miliónov eur
a označila ich za svoj zisk. Tieto ukradnuté eurá už nikdy neuvidíme, budú
nenávratne chýbať v zdravotníctve. Penta ich nezarobila, Penta ich len
zozbierala z našich zdravotných odvodov. Označiť ich za "zisk" je nemorálna
zlodejina.Vláda Róberta Fica tomu chce urobiť koniec a ide vytvoriť jednu štátnu
zdravotnú poisťovňu. Čo na to Penta? Zobrala si do svojej zdravotnej
poisťovne Dôvera úver niekoľko sto miliónov eur. Na druhý deň si ich
vyplatila ako dividendy majiteľa Dôvery a peniaze si opäť strčila do svojho
bezodného vrecka. Ak bude chcieť vláda Róberta Fica odkúpiť zdravotnú
poisťovňu Dôvera, bude za ňu musieť zaplatiť aj túto drzú dlžobu. Má sa to
udiať tak, že za každého poistenca Dôvery štát zaplatí pekných pár stoviek
eur - takúto cenu si dala Penta stanoviť na objednávku cez svojho znalca.
"

Chcem sa opytat nasledujuce veci:

1. je rozune odist z poistovne dovera ?
2. ako to urobit , su tam nejake poplatky , kde dat ziadost ?

Dakujem za odpoved.

Alex876

Ja som nepovedala že Robo neokráda, ale podporovať a financovať Pentu je štátnou samovraždou. Osobne si myslím že či som v dôveru, unione alebo všp je to úplne jedno, pretože žiadny podstatný rozdiel tam nie je, kradne sa tam aj tam, rozdiel je len v tom že ked bude len jedna bude sa kradnúť logicky len v jednej... a to je malé plus.

Meretseger

Ďakujem za podporu, Laurina. Povedz, aj tebe pripadá ako zlý vtip, že ehm, okrádanie občanov ide zastavovať ten, čo tu kradne najviac?

amperka

Zdravotnictvo je v prdeli aj s Doverou a Unionom, zatial sa nijako neblysli ani jedna, ani druha sukromna poistovna. Skor naopak.

Laurina22

Alex ja som este par hodin zamestnankyna Union zdravotnej poistovne.To co ti pises-je sice pravda.Ano,ine krajiny(vyspele krajiny podotykam)maju 1 zdravotnu poistovnu a funguje to.Ano.

Ale takyto system nebude fungovat na SVK.Pretoze tu vladne sudruh Fico.To este len uvidite v akom stave nase zdravotnictvo bude.

Alex876

Meretseger prečo by mala byť jedna poisťovna katastrofa??? Vyspelé krajiny tak normálne fungujú a nikde katastrofa nie je... to že konečne niekto zakáže okrádanie penazí občanov je zlé?? Keby zdravotné poistovne neboli ziskové žiadny súkromník by ich nezaložil NIKDY!! Tie peniaze majú isť na to aby pomáhali v zdravotníctve, nie na to aby Penta postupne skupovala Slovensko, vid Tatry....

Laurina22

Neplatis nic,das si prihlasku na zmenu poistovne,zvysok vyriesi poistovna za teba

Prihlasku mozes vypisat na kazdej pobocke

FaH

Meretseger, praveze so Vseobecnou poistovnou jedinou NEmam problem s lekarskym osetrenim. A kde si vzala, ze je to zadarmo? To je totalny nezmysle. Chapes vobec zakladne principy zdravotneho poistenia? Inac to o Pente je pravda, vedia to vsetci v zdravotnictve (aj inde:-))
Vyskusala som sukromnu aj Vseobecnu a kedze som vazne chory clovek-tak vyhrava na plnej ciare vseobecna.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmena poisťovne - Fórum - ZDRAVIE.sk