Chemia

Príspevok v téme: Chemia
MAJOZAT

vie mi niekto poraadit?mame doma flasu vodki ceskej vyroby...asi rok staru a po kauze nevieme ci ju vyliat alebo kamarat vravel ze z nej sa moze pripravyt hriato ze varom sa metilalkohol odstrani...vie niekto ako to je ci ano je to pravda,ci ju mam pouzit do ostrekovacov?vopred dik za odpovede ktore budu normalne.

holly

Vidíš a máš o dilemu postarané, len sa rozhodnúť, ale v žiadnom prípade to prosím ťa nepi pokiaľ nevieš.

MAJOZAT

vraj to stoji 30ecka tak to ju radsej vylejem,ja niesom nortak ani nikto unas v rodine ja len chcem vediet ci to funguje ci nie:) zdravie koli 10 euram ryskovat nechcem ale ked by mohla ist dohrato povarit tak zas skoda vylievat:) preto cakam na chemika ci otom nieco bude vediet alebo zo soi...

Blondula

my sme mali vcera oslavu a tiez aj napriek zakazu mame predali v potravinach vodku vyrobenu v cechach !!!!! ja nepijem vobec a pravda je ta,ze kto holduje alkoholu,vypije aj okenu po zarucnej dobe !!! ked si niekto neda povedat,tak nech slope....

Magy

len pre istotu by som to radsej nepil a pouzil do toho ostrekovaca. ten risk za zdrav. problemy nestoji. a jedna flasa novej vodky az taka draha nie je. ;)