Problémy s AD?

Príspevok v téme: Problémy s AD?
dolar

caute mam dlhorocnu depku(unava,nespavost atd).. rok beriem AD ale nejako mi to nepomahalo.. tak som chcel vymenit ... nove lieky som okamzite musel vysadit dvakrat som odpadol po nich ... .. aby som bol presny na spanok mam nieco ale ten liek je antihistaminikum, takze to nieje ciste AD.. odkedy nic neberiem (asi 3 tyz) postupne kazdy den sa citim horsie a mam take "tiky" ...zvysi sa mi adrenalin(ako ked sa niecoho velmi naplasite plus tlak v hlave) ... mam aj 3 za minutu ..je to brutus ... teraz neviem co.. asi by som mal ist za nim ale predpise mi dalsie urcite ... viete poviem vam pravdu uz mam toho plne zuby tych liekov .. chcem sa postavit na nohy aj bez nich ale teraz je to este horsie ....

luciano

To je typická chyba začiatočníkov depresantov, že rýchlo vysadia lieky. Antidepresíva sa nesmú vysadzovať bez vedomia psychiatra

Pampeliska1

Jaké léky to bereš, jak dlouho, v jaké dávce, co na to lékař, ví to? To všechno je důležité. Když Ti nesednou první AD, máš mnoho jiných možností, a terapie k tomu klidně současně, to se nevylučuje.