Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesti v konečníku

Príspevok v téme: Bolesti v konečníku
Majno

Mám otazku tykajucu sa bolesti v konečniku.
Už vyše dvoch rokov mám problémy s krvou v stolici aj s miernou(niekedy vacsou)bolestou.Stále som to odkladal ,ale aj hanbil som sa s tym ist.Mal som obdobia ked mi nebolo nič a potom sa to zas vratilo.
Krv sa mi na toaletnom papieri objaví iba sem tam no horšie je to s bolestou.Tá pretrváva aj mimo záchod.
A posledné dni je to ešte horšie.
Neviem či stačí ist do lekarne po nejaky liek alebo treba ist k doktorovi na odbornejšie vysetrenie.
Kto mal taky problem alebo má poradte mi prosim Vas.
Dakujem

.

Krv v stolici nie je vidieť,dá sa zistiť napr. FOB testom.Viditeľná krv na povrchu stolice+občasná bolesť v konečníku upozorňuje na problémy so zlatou žilou.
Urológ s tým nemá nič spoločné..
Pokiaľ sú problémy dlhšie je vhodná rektoskopia,kde doktor zhodnotí stav žíl v konečníku,zatiaľ detralex,čípky,masti,dubová kôra..
Krv v stolici nie je vždy vážny príznak,90% prípadov je to zlatá žila.

Magy

sup k urologovi, ale vyzera to na hemeroidy. najhorsie co si mohol spravit je to, co si spravil - nesiel si k lekarovi na zaciatku. krv v stolici JE VZDY vazny priznak, ktory treba riesit!! cim neskor, tym horsie. za svoju hanbu budes trpiet o to viac. v urcitom zmysle mi ta luto nie je.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesti v konečníku - Fórum - ZDRAVIE.sk