Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Probiotika - účinnosť prípravku Probiotic 12

Príspevok v téme: Probiotika - účinnosť prípravku Probiotic 12
thymony

Ahojte všetci. Chcem sa opýtať na Vaše skúsenosti s probiotikami. Čítala som, že najlepšie účinky majú tie, ktoré obsahujú minimálne 1 miliardu u jedného kmeňa. Dostalo sa mi do ruky Probiotic 12, ktorý obsahuje 12 kmeňov ale dohromady v jednej kapsule 4 miliardy. Nie je lepšie vyberať menej kmeňov ale vo väčšom zastúpení?

RNG

Pridam este toto
www.fatfreekitchen.com
na to aby ste porozumeli, ze z bezneho jedla nijak nedostanete tych zelatelnych 15 gramov denne, preto je dolezite ich dostat aspon ako doplnok.

RNG

Mikrovlakniny je iny nazov pre tzv rozpustne vlakniny/soluble fiber, dnes uz predavane aj v hromade roznych znackovych vyrobkov na posilnenie crevnej flory a tym, regularity a imunity.
Tu je napr popularny clanok na to s uvedenim jediel, co ho obsahuju.
www.helpforibs.com
Ja osobne sa spolieham najma na doplnky v tomto smere, lebo dostat dostatok tejto vlakniny z bezneho jedla je velmi otazne po tisicrociach slachtenia polnohospodarskych produktov bez uvedomovania si, co sa tym biologicky znici.

RNG

Miliarda(anglicky bilion) je matematicky 10 na deviatu.
Obsadenie criev je az 10 na 14tu, tj nech mas akykolvek silny probioticky zdroj, musis si ho krmrnim mikrovlakninami ropzmnozit najmenej tisicnasobne na plne osadenie criev.
Na Slovensku dostanes lacne inulin a psylium, ine mikrovlakniny len z dovozu(arabinogalaktany, glucomanan, modifikovane citrusove pektiny...) Jablko ma 3 gramy pektinu, co je lepsie ako nic, ale clovek potrebuje dokopy najmenej 25 az 35 gramov vlaknin, mnohi lekari odporucuju doplnovat aspon 15 gramov zmesi roznych mikrovlaknin denne na vybudovanie a udrzovanie zdravej probiotickej crevnej flory.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Probiotika - účinnosť prípravku Probiotic 12 - Fórum - ZDRAVIE.sk