Herpes zoster, pasovy opar, dojcim

Príspevok v téme: Herpes zoster, pasovy opar, dojcim
problemka

ahoj, mam problem. teraz mi zdiagnostikovali na koznom, vraj mam herpes zoster-pasovy opar a ja dojcim male babo, tak mi neodporucili celkovo ziadne lieky-teda acyclovir-herpesin ze nie. lokalne neviem ci a co mozem, ani co z vitaminov, pripadne ina terapia-aka?a co napr. isoprinosine na imunitu?je tu niejaky odbornik co by mi rychlo poradil co mam robit a ako dlho som pre deti infekcna, dokedy to mozem preniest a dokedy sa to u nich prejavi. ake to ma nasledky do buducna? je ten herpes virus nebezpecny? lebo je to dost neprijemne, aj to zle vyzera...dakujem moc
------------------------
Pásový opar - Herpes Zoster www.zdravie.sk

dadanka

Na herpes je dobrý cesnak,aj lokálne.Ja si to dávam ked mám herpes(Prerežem strúčik,aby z toho vychádzala tá šťavička a priložím aj na pár minút).Hrozne to štípe,ale pomáha rýchlo to vysušuje.A vraj aj vnútorne je to také prírodné antibiotikum.Tak ak môžeš cesnak,mohol by pomôcť...

panika

Tak aspon drzim paste,aby ti to rychlo odislo.(ja som nemala kiahne a bojim sa kazdeho takto choreho dietata-lebo u dospelych to vacsinou prebehne ako herpes zoster.)

problemka

panika,
vdaka, b vitamin je urcite dobry, myslim ze ani evit. neskodi, beriem ale komplex bion3, tam su vsetky vitaminy, berem to uz roky

problemka

ivka
hm, antibiotika na virus nezaberaju,, antivirotika pri kojeni nesmiem, aloe som citala z fytofontany ze pri dojceni nie, ked som mala problemy s travenim, ale napriek tomu som uzivala polovicne davky...skus poslat ten kontakt na imunologa, vdaka

Ivka 1

Bolo by to treba preliečiť antibiotikami na prírodnej báze aby sme dieťatku neublížili + vitamíny.Vhodné by bolo aj
pitie čistého aloe.

tina

Samozrejme je to nebezpecne, pretoze tvoje dieta moze dostat herpes, co je v tom veku fakt nebezpecne, len sa cudujem, ze ti lekari nic nepovedali. V podstate by si sa mala pokusat nebyt s dietatom v kontakte, co asi bude tazke.. Nakaza hrozi hlavne, kym ten herpes zoster mokva, kym sa v nom nachadza tekutina, ked uz vysycha, nakaza nehrozi.

panika

ahoj,
neviem ti poradit-ale skus na googli.z vitaminov som tam zazrela B a E (ale neviem ako je to s tym E,ked kojis)

Ivka 1

Problemka chceš kontakt na imunológa,ktorý Ti poradí ako si môžeš poriešiť svoje ťažkosti pomocou produktov na prírodnej báze ?