Herpes zoster, pasovy opar, dojcim

Príspevok v téme: Herpes zoster, pasovy opar, dojcim
problemka

ahoj, mam problem. teraz mi zdiagnostikovali na koznom, vraj mam herpes zoster-pasovy opar a ja dojcim male babo, tak mi neodporucili celkovo ziadne lieky-teda acyclovir-herpesin ze nie. lokalne neviem ci a co mozem, ani co z vitaminov, pripadne ina terapia-aka?a co napr. isoprinosine na imunitu?je tu niejaky odbornik co by mi rychlo poradil co mam robit a ako dlho som pre deti infekcna, dokedy to mozem preniest a dokedy sa to u nich prejavi. ake to ma nasledky do buducna? je ten herpes virus nebezpecny? lebo je to dost neprijemne, aj to zle vyzera...dakujem moc
------------------------
Pásový opar - Herpes Zoster www.zdravie.sk

panika

mam 2 kamosky -su po tom, obidve ma super drzia- len ta jedna obcas hodi taky prisprosty komentara potom mam zase dilemu

ethel

keby sa dal čas vrátiť a moja mama by sa nebála-ešte by tu bola....:-((( Neboj sa prosím,nemôže sa ti nič stať....a máš detičky a tie chcú maminku....

ethel

panika......:-(( ja by som išla na radikálne riešenie,všetko vybrať...je to môj subjektívny názor kôli skúsenosti zo života,z detstva....:-((

panika

nevadi, ze sme sa sem problemke nastahovali ? Bola som na konizacii. Este v 1992 om. A stale mam (opakovanie) zlu cytologiu. A proste dokola sa v tom tocim. Lekarka chce, aby som si to dala vyriesit uz radikalne - ale toho sa bojim (som posero). Ale Doc mi nieco poradil, tak sa pojdem poinformovat. Zlaty to clovek