otlaky na nohach

Príspevok v téme: otlaky na nohach
ali

mavam velke otlaky na nohach. skusala som rozne topanky (od botasiek, az po topanky na opatku) ale v kazdych mam po chodzi otlaky. min. rok som bola za pediatrom, s nohou ako takou nemam nic. bola som aj u koznej. dala mi prasok, ten som sypala do vody, a macala v tom nohy. pomahalo, lenze potom to zacalo znova. cele paty mam od otlakov. prosiiiiiiiiiiim poradte niekto, kto sa s tym stretol.
vdaka

miska7599681

to akože čo ... co coze jaja. tp musi boliet ale nepomozem ti bióhuzial nejak teplu vodu pohyb a zdravu stravu ...: :-)

divoška

mam tiež problém s otlakmi,ja ich mam pod veľkým palcom,ale aj v strede a to na obidvoch nohách,vyskúšala som rôzne krémy ,močila som nohy v morskej soli,najnovšie som si kúpila vodičku v lekárni kolodium to mi trochu pomohlo,ale nezmizlo to,neviem čo ďalej,poraďte. Ďakujem

Dingo

ja som tiež vyskúšala rôzne kúpele a krémy ale nakoniec som prišla na to že stačí napustiť do nádoby na umývanie nôh teplú vodu a do nej pridať jablkový ocot.Takto umyté nohy utrieť čistým uterákom, vyložiť ich do zvýšenej polohy a odpočívať.Potom natrieť tie suché miesta ľanovým olejom.
Pedikúra pomáha ale otlaky sa urobia zase.Preto nosím v byte zdravotné topánky ktoré mi predpísal ortopéd.Topánky nosím len zn.HUSH PUPPIES lebo moje nohy sú pre mňa veľmi dôležité.

nika_vk

v jednom casopise som citala ze na take veci pomahaju bananove supky ked si ich das ako zabal na nohy ja som najprv tomu neverila ale ked moja znama s tymi problemami to vyvskusala a jej to fakt pomohlo tak nieco na tom bude........ale dost to farby nohy a davaj si to kazdy den

damaxy

ludia ktorý maju plochu nohu mavaju otlaky,treba nosit orto obuv,viem ze sa robia kupele noh a zrezavaju sa tie otlaky,ale ci to nejako pomaha neviem