Spalovač tukov

Príspevok v téme: Spalovač tukov
zuzana d.

Ahojte,začala som chudnúť,celkom sa mi darí (8kg za 2,5 mesiaca, a 10 cm okolo pásu)ale stále mám dosť tukových vankúšikov na bruchu aj stehnách... Vie mi niekto poradiť účinný spaľovač tukov?Aby som to moje chudnutie upresnila,tak veľa cvičím, zmenila som stravu,pijem čerstvú šťavu z citrusov.Spaľovače v tabletkávh sú na môj príjem príliš drahé, tak by ma zaujímalo,či existuje aj niečo iné,rovnako účinné ale lacnejšie.

prva cica

pu erh zozenies vsde kde maju trosku sirsi vyber cajov...kludne aj v potravinach.a jablcny ocot...ja som ho pila niekolko rokov,samozrejme s rozumom a chudla som bez toho aby som z toho mala nejake problemy...inac ci je to ocot,alebo caj,vzdy to ma zo zaciatku hnusnu chut...ale potom si zvyknes...jablcny ocot som najprv nemohla ani citit,teraz mi velmi chuti a a tak isto je to aj s pu erh :)

Filaga

ocot s lekvarom je fakt najlepsi spalovac a este si hodit na to 2 lyzicky horcice.... no neviem si predstavit, ze by som si len tak supol 3-4x za den ocot ;)

dolnok vyzivy/spalovac:
Max Muscle ThermX!

zuzana d.

Ja by som asi nenašla odvahu piť ten jablčný ocot,raz som to u kamošky ovoňala a nebol to príjemný zážitok. Radšej skúsim tie čaje,keď nič iné,aspoň zaženiem smäd.
123456 mám na teba otázku:ten Pu-erh sa dá kúpiť normálne v lekárni alebo kde ho mám zháňať? A asi zájdem aj do DM, aspoň sa popozerám.Takže oblečiem drobca aj seba ide sa na prechádzku.

anonymus

123456...moja suseda pila ten ocot..a dostala z neho zaludocne problemy..az take ze sa tam jej z toho urobil vred..no a co nasledovalo potom o tom radsej ani nepisem lebo az mi je zle,tie vysetrenia a sprostosti okolo toho...hruza...radsej vyzerajte ako vyzerate,ale nenicte sa

123456

""kocky,vy nechapete,ze ked zacnete chudnut raz,tak budete musiet chudnut cely zivot???teraz si davas pozor na jedlo a potom?ked sa budes chciet raz poriadne najest?potom priberies 2x tolko lebo tvoje telo nema tolko zivin a akonahle sa ty poriadne najes,tak telo si zoberie vsetky mozne ziviny a zacnes sa nabalovat...ved ste krasne aj s tymi kilkami navys..nenicte sa!""

ale sak ona nepise, ze drzi nejaku dietu... ona sa len zacala inac stravovat, upravila pitny rezim a zacala sa hybat... toto by sa nemalo brat ako nejaky "dietny program na zhodenie kil", ale takto to ma robit clovek, ktory chce zit zdravo... a nema to brat ako dietu, ale ako sucast normalneho zivota.... podla teba zdrava strava vyvazena 5x denne v malych porciach, pitny rezim minimalne 2 litre tekutiny denne a pohyb aspon hodku kazdy druhy den je nieco nezdrave??? to nie je dieta... toto by mal kazdy prijat ako sucast svojho zivota....

dieta a nicenie to su napriklad tie vsakovake jednozlozkove diety,,, napriklad mliecna, ryzova, a neviem aka este... toto je sebanicenie a je to vysoko nezdrave.... ja mam vsak pocit, ze autorka nic take nerobi....

k spalovacom... pisali tu o jablcnom octe,,, neviem neskusala som.... su rotichodne nazory nan... na nete je toho dost...

karnitin... brala som... mala som pocit, ze to aj nieco robi, aj ked mi skuseni sportovec kulturista a odbornik povedal, ze to funguje az pri vyssich davkach (2000mg/den a viac).... vysledky testov tejto latky su tiez na povazenie... to iste sa tyka aj CLA...

najlepsie spalovace su tie, ktore obsahuju synefrin (prirodna nahrada efedrinu, ktory je zakazany), dalej by mal obsahovat kofein a salicin... taketo zlozky najdes ale len v tabletkach, ktore ty brat nechces... napriklat therm X, thermodyn, thermostack, a max lean.... to su termogenne spalovace... viac si najdi na nete...

dobre je davat si aj lecitin... ten ma ucinky na tuky, posilnuje pecen... a je dobry aj na mozog :)
dalej sa odporucaju take cistiacce cajiky... dobry je napriklad pu erh... niektore zeny tvrdia, ze po nom schudli... osobne ho pijem, aj ked nie kvoli chudnutiu... proste mi chuti (aj ked tebe sa chut bude na zaciatku zdat ako vyvar z hliny a sena :D ) ale je to fajn cajik... ucinky si najdi na nete...

vcera som citala o zazvorovom caji... nazov by mal byt skor odvar nie caj... ten je dobry pri chripke a nachladeni... pekne prehreje telo... osobne som este neskusala ale chystam sa... niektore babenky pisali, ze im pomohol chudnut :) referencie najdes tiez na nete (ako inac) :)

o inych spalovacoch neviem alebo si momentalne na ne nespominam.... vyskusaj neco z toho co som ti napisala... ja ked som chodila do fitka, tak som si polhodku predtym dala carnitinovu kapsulu a k tomu malu silnejsiu kavicku a cvicila som jak drak :)

(ja som kupila carnitin v DM drogerii... jedna kapsula ma 300 mg karnitinu.... odporucam radsej si kupit take kapsule, co maju po 1000 mg a davkovat dve denne... jednu rano a jednu pred treningom, alebo potom ten v tekutej forme)

zuzana d.

Ahoj Anonymus,ale ja potrebujem schudnúť zo zdravotných dôvodov. Brala som lieky na upravenie hormonálnej rovnováhy (ináč pekné svinstvo,ale či som chcela alebo nie,musela som) a nabrala som 20 kg navyše a teraz sa toho musím nejak zbaviť.Jem každé 4 hodiny, ale prestala som jesť vyprážané jedlá, mäso len biele, základom mojej stravy sú polievky (na obed),ináč veľa ovocia a surovej zeleniny.A začala som dodržiavať pitný režim,lebo to bol u mňa vždy problém,že som zabúdala piť. Nechcem skončiť ako hrkajúca kostrička, spokojná by som bola s váhou 58 kg (mám 155 cm), ale teraz mám 73 kg a to som už 8 kg schudla!

anonymus

kocky,vy nechapete,ze ked zacnete chudnut raz,tak budete musiet chudnut cely zivot???teraz si davas pozor na jedlo a potom?ked sa budes chciet raz poriadne najest?potom priberies 2x tolko lebo tvoje telo nema tolko zivin a akonahle sa ty poriadne najes,tak telo si zoberie vsetky mozne ziviny a zacnes sa nabalovat...ved ste krasne aj s tymi kilkami navys..nenicte sa!

katarinna

skus si najs na fóre jablčný ocot, ten vraj zaberá a je to lacné.
Ale ak dosť cvičíš tak by bol pre Teba naj karnitín ten zrychľuje spalovanie tukov a je aj v kvapalnej forme 500 ml dáva sa pred cvičením a tuky likviduje, stojí ale okolo 700,- Sk